Żużel. Zmarzlik na dłużej w Motorze? Prezes Stali uspokaja fanów

Zaniepokojeni mogli poczuć się kibice Stali po wypowiedzi prezesa Motoru Lublin w sprawie transferu Bartosza Zmarzlika. Jakub Kępa wierzy, że mistrz świata długo nie będzie chciał zmienić klubu. Spokojnie do tych słów podchodzi Władysław Komarnicki.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
od lewej Jack Holder, Bartosz Zmarzlik i Fredrik Lindgren WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: od lewej Jack Holder, Bartosz Zmarzlik i Fredrik Lindgren.
2 listopada mocniej zabiły serca w Lublinie. Tego dnia Bartosz Zmarzlik oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik Motoru. Odmienne nastroje panowały za to w Gorzowie. Oliwy do ognia dolały słowa Jakuba Kępy na łamach naszego portalu.

Choć kontrakt z trzykrotnym indywidualnym mistrzem świata został podpisany na rok, to prezes Motoru jest przekonany, że ta współpraca na jednym sezonie się nie skończy. Kępa podkreślił, że wierzy w pozostanie Zmarzlika w Lublinie na długie lata.

Zaniepokojonych tymi słowami kibiców Moje Bermudy Stali Gorzów uspokaja Władysław Komarnicki. Honorowy prezes przypomina, że fani wraz z obecnym zarządem zrobili wszystko, by Bartosz Zmarzlik jak najszybciej wrócił do macierzystego klubu.

ZOBACZ Polskie obywatelstwo dla Tarasienki "na biurku Prezydenta". Prezes mówi o szczegółach

- Za pośrednictwem waszego portalu apelowałem do kibiców, by przed ostatnim meczem Bartka w Gorzowie godnie go pożegnać - mówi nam Władysław Komarnicki. - I jak wszyscy pamiętamy, wyszło to fenomenalnie. Będziemy czekać na jego powrót. Jestem przekonany, że prędzej czy później na pewno wróci do Stali - dodaje nasz rozmówca.

Senator RP odniósł się także do samych słów Jakuba Kępy. Choć Komarnicki już jakiś czas temu pogodził się z przejściem Zmarzlika do Lublina, to nawet ostatnia wypowiedź prezesa Motoru nie zrobiła na nim większego wrażenia.

- To są czyste spekulacje ludzi, którzy pewnie chcieliby, żeby Bartek został na stałe w Lublinie. Cały czas powtarzałem Bartkowi: do zobaczenia. Jestem spokojny i głęboko wierzę w to, że Bartek wróci do Gorzowa. Z kim nie rozmawiam, to większość twierdzi, że Bartek powróci do Stali. Zawsze tak w życiu bywa, że do rodziny się wraca - podsumował Władysław Komarnicki.

Zobacz także:
Silniki odegrały kluczową rolę
Czy liga wróci do Krakowa?

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Ile sezonów Bartosz Zmarzlik spędzi w Motorze Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×