Żużel. Trzeci zagraniczny klub Polisa. Pojedzie z braćmi Pawlickimi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Oskar Polis (w czerwonym) i Eduard Krcmar (w białym)
WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Oskar Polis (w czerwonym) i Eduard Krcmar (w białym)
zdjęcie autora artykułu

Oskar Polis w sezonie 2023 będzie startował w aż czterech ligach. Częstochowianin podpisał właśnie wszystkie stosowne dokumenty i został ogłoszony przez czwarty klub. Teraz trafił do Bauhaus-Ligan.

Oskar Polis w najważniejszej dla siebie lidze nie zmienił otoczenia i choć był na celowniku kilku klubów, to podpisał nową umowę z OK Bedmet Kolejarzem Opole.

Zawodnik w social mediach chwalił się, że na sezon 2023 będzie miał aż cztery kluby, a oprócz 2. Ligi Żużlowej będzie występował również w ligach: czeskiej, duńskiej i szwedzkiej.

Już jakiś czas temu zdradził, że w Speedway Ligaen przywdzieje barwy Slangerup Speedway, a w ostatnich godzinach ogłosił, że pozostał w AK Slany, która występuje w czeskiej Extralidze.

W czwartek kontraktem z Polisem pochwaliła się z kolei Piraterna Motala. Drużyna występująca w Bauhaus-Ligan stawia na mocno polskie zestawienie, bo wcześniej parafowała umowę z Oskarem Fajferem i braćmi Piotrem oraz Przemysławem Pawlickimi.

Czytaj także: Mógł zostać gwiazdą UFC, ale rzucił sporty walki dla żużla Piąty zawodnik świata dostał tylko jedną ofertę

ZOBACZ WIDEO: Niespodziewany bohater Polaków na mundialu. "To przykład"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty