Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Mariusz Tarach nie żyje. Smutne informacje z Zielonej Góry

We wtorek w zielonogórskim środowisku żużlowym rozprzestrzeniła się informacja o zaginięciu Mariusza Taracha. Niestety, po kilku godzinach Falubaz Zielona Góra przekazał smutne wieści. Były mechanik m.in. Fredrika Lindgrena nie żyje. Miał 50 lat.

Mariusz Tarach Facebook / Na zdjęciu: Mariusz Tarach
Mariusz Tarach był postacią doskonale znaną w zielonogórskim środowisku żużlowym. Od wielu lat utrzymywał on przyjacielskie relacje z Piotrem Protasiewiczem, był też mechanikiem - chociażby w teamie Fredrika Lindgrena, gdy ten startował w klubie z Grodu Bachusa. Współpracował też z Rafałem Kurmańskim i Gregiem Hancockiem.

We wtorek w Zielonej Górze rozpoczęły się poszukiwania Taracha, bo ten po raz ostatni był widziany w poniedziałek (6 lutego). Niestety, po kilku godzinach klub przekazał tragiczne wieści. 50-latek nie żyje.

"Otrzymaliśmy dziś bardzo przykrą informację o śmierci Mariusza Taracha. Był przyjacielem klubu, zaangażowanym w wiele naszych akcji charytatywnych. Współpracował z Rafałem Kurmańskim, Fredrikiem Lindgrenem, Gregiem Hancockiem czy Piotrem Protasiewiczem" - przekazał Stelmet Falubaz Zielona Góra w mediach społecznościowych.

W przeszłości Mariusz Tarach wielokrotnie angażował się w akcje charytatywne organizowane przez zielonogórski klub i środowisko żużlowe. Grał m.in. w meczach piłkarskich mających szczytny cel, angażujących zawodników i działaczy Falubazu. Niech spoczywa w pokoju.

Czytaj także:
Prezydent odpowiedział senatorowi. O sprawie mówi całe miasto. Będzie pojednanie?
Prezes Włókniarza odpowiada na pomysł Canal+. To może kosztować nawet milion złotych

Kup bilet na 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Kliknij tutaj i przejdź na stronę sprzedażową! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Gigant0502 Zgłoś komentarz
  Nie zgodzę się, że byli niewinni, podpisali się pod informacją, że zrzekają się wszelakich roszczeń za powikłania, ponadto uwierzyli w kuszenie szatana, a szatan kusił wszędzie: w
  Czytaj całość
  telewizyjnych reklamach, na bilbordach, a nawet ustami swoich ludzi, a oni uwierzyli nie weryfikując sami informacji, chociażby czytając ulotkę specyfiku, który im podano.
  • W0jtech Zgłoś komentarz
   Nie wspieram Ukrainy: Niektórzy odebrali karę - wójt najbardziej wyczepionej gminy, członkinka rady kowida, wiceprokuraturka, stręczyciel wyszczepu we Wrocławskim MPK i in. Ale niewinnych
   Czytaj całość
   ofiar jest więcej.
   • Nie wspieram Ukrainy Zgłoś komentarz
    Szpryca zbiera żniwo, kolejna ofiara a nikt jeszcze nie został ukarany za ten proceder.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×