Żużel. Skandaliczne zachowanie kibiców w Krośnie. Ucierpiał mechanik zawodnika

Po zakończeniu spotkania w Krośnie kibice Cellfast Wilków dopuścili się haniebnego czynu. Ze strony trybun w kierunku parku maszyn poleciały kamienie. Jednym z nich trafiony został członek teamu Oskara Fajfera.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
ochroniarz zatrzymujący kibica podczas meczu Wilki - Stal WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: ochroniarz zatrzymujący kibica podczas meczu Wilki - Stal
Sam zawodnik opowiedział o tym w Magazynie PGE Ekstraligi w Eleven Sports. - W naszym kierunku poleciały kamienie. Jednym z nich trafiony został mój mechanik, Maciej Fajfer. W taki oto sposób zostaliśmy pożegnani przez kibiców w Krośnie - powiedział wyraźnie zniesmaczony Oskar Fajfer.

Nie ma się co dziwić zdegustowaniu zawodnika ebut.pl Stali Gorzów. Kibice Cellfast Wilków Krosno mogli być niezadowoleni z decyzji o przerwaniu spotkania, jednak nic nie tłumaczy ich zachowania. Wydarzenia te zostały opisane w sprawozdaniu sędziego z meczu. Już teraz wiadomo, że tą sprawą zajmie się Komisja Orzekająca Ligi. Jak przekazał Stanisław Chomski, kamieniami zostały obrzucone również busy zawodników i są widoczne wgniecenia.

O szerszy komentarz do tej sprawy poprosiliśmy Przemysława Szymkowiaka, przedstawiciela PGE Ekstraligi, jednak spotkaliśmy się z odmową i informacją, że więcej w tej sprawie będzie wiadomo po posiedzeniu Komisji Orzekającej Ligi. Można jednak przypuszczać, że Cellfast Wilki zostaną ukarane za to, czego dopuścili się ich kibice. Takie zachowania są bowiem niedopuszczalne.

W związku z agresywnym zachowaniem niektórych fanów, zawodnicy ebut.pl Stali Gorzów i jej sztab szkoleniowy opuszczali stadion w eskorcie policji. Zatem oprócz skandalu na torze, mieliśmy też do czynienia ze skandalem po meczu.

Zobacz także:
Miedziński już wkrótce z kontraktem w PGE Ekstralidze?!
Demski wyjaśnia sporną sytuację w Toruniu

ZOBACZ WIDEO: Ci zawodnicy Unii Leszno jadą poniżej oczekiwań. Menedżer mówi o presji
Czy klub z Krosna powinien zostać surowo ukarany za zachowanie swoich kibiców?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×