Żużel. Lider jedzie na Moto Arenę. Będzie debiut nowego zawodnika?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Timo Lahti
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Timo Lahti
zdjęcie autora artykułu

Niepokonany Enea Falubaz Zielona Góra jest na dobrej drodze, by w niedzielę zapisać na swoim koncie szóstą wygraną. Łatwo nie będzie, bo drużyna Marka Cieślaka będzie chciała wysoko zawiesić poprzeczkę.

Na Moto Arenie w Łodzi spotkają się czwarta drużyna z liderem rozgrywek. Enea Falubaz na razie nie stracił nawet jednego oczka i to on będzie faworytem niedzielnego ścigania w województwie łódzkim.

Łodzianie desygnowali najmocniejsze obecnie zestawienie, ale niewykluczone, że dojdzie do jednej zmiany. Pod znakiem zapytania stoi obecnie występ Timo Lahtiego, którego miejsce może zająć Rune Holta (TUTAJ znajdziesz wypowiedzi Marka Cieślaka o postawie Fina i zakontraktowaniu Norwega z polskim paszportem).

Goście pod numerem drugim awizowali juniora Kacpra Rychlińskiego, ale pewne jest, że jeśli pojawi się on na torze, to wyłącznie przy okazji prezentacji.

Awizowane składy: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź  9. Niels K. Iversen 10. Jakub Jamróg 11. Mateusz Tonder 12. Tomasz Gapiński 13. Timo Lahti 14. Aleksander Grygolec 15. Mateusz Dul

Enea Falubaz Zielona Góra  1. Przemysław Pawlicki 2. Kacper Rychliński 3. Rasmus Jensen 4. Rohan Tungate 5. Krzysztof Buczkowski 6. Michał Curzytek 7. Dawid Rempała

Początek spotkania: 28 maja (niedziela) - 14:00 Sędzia: Rafał Kobak Komisarz toru: Łukasz Izak Komisarz techniczny: Rafał Wojciechowski Przewodniczący Jury: Marek Wojaczek

Czytaj także: Trener ROW-u chciał się podać do dymisji! To usłyszał od Krzysztofa Mrozka Wyleciał, bo powiedział o dwa słowa za dużo?

ZOBACZ WIDEO: Ci zawodnicy Unii Leszno jadą poniżej oczekiwań. Menedżer mówi o presji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty