WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Wesołe Święta dla dzieci z domu dziecka

Wzorem poprzednich lat Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "Skorpiony" organizuje aukcje internetowe oraz zbiórki, z których zysk w całości zostanie przeznaczony dla dzieci z Domu Dziecka w Kobylnicy.
Damian Gapiński
Damian Gapiński

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
- Decyzja o organizacji trzeciej edycji akcji zapadła z powodu ogromnego sukcesu, jakim zakończyły się poprzednie akcje. Radość, jaką dało się zobaczyć w oczach dzieci podczas przekazywania prezentów była bezcenna. Możliwe to było tylko dzięki Państwa szeroko otwartym sercom, za co jeszcze raz dziękujemy! - piszą na swojej stronie przedstawiciele SSSŻ Skorpiony.

Pomóc można w różny sposób. SSSŻ Skorpiony organizuje aukcje internetowe, z których zysk w całości zostanie przeznaczony na zakup upominków dla wychowanków Domu Dziecka w Kobylnicy. Na rzecz stowarzyszenia można przekazywać również słodycze, zabawki i ubrania, które zostaną przekazane dzieciom. Możliwa jest również pomoc finansowa poprzez przekazanie środków pieniężnych na konto stowarzyszenia. Jeszcze innym wariantem jest przekazanie jakiegokolwiek przedmiotu, który zostanie wystawiony na aukcję.

W minionym roku SSSŻ Skorpiony uzbierało 2769,00 zł, za które zakupiono słodycze i zabawki dla wychowanków Domu Dziecka w Kobylnicy.

Akcję prowadzoną przez SSSŻ "Skorpiony" wsparły osoby związane z poznańskim środowiskiem żużlowym.

Rafał Trojanowski, przekazał kevlar w którym jeździł w meczach ligowych w sezonie 2007. Kevlar ma na lewej nogawce autograf "Trojana". Trojanowski i jego sponsor przekazali także dwa polary.

Daniel Pytel, przekazał kask żużlowy z autografem, w którym jeździł w sezonie 2007 w meczu z GTŻ Grudziądz. Pytel, przekazał również plastron PSŻ Poznań z autografem, z sezonu 2008.

Grzegorz Kłopot przekazał puchar za zdobycie II miejsca w turnieju SPORTINGBET CUP zorganizowanym w Poznaniu w dniu 22 października 2005. Kłopot przekazał również statuetkę żużlowca, którą otrzymał od kibiców PSŻ Poznań za najlepszego zawodnika sezonu 2007.

Grzegorz Stróżyk, przekazał gogle w których ustanowił nowy rekord toru w dniu 12 lipca 2009 w meczu z GTŻ Grudziądz (66,24). Gogle są podpisane przez zawodnika.

Trener PSŻ - Zbigniew Jąder przekazał kask z jego kolekcji wraz z autografem.

Lekarz zawodów żużlowych Mariusz Karolewski, przekazał na licytację dębowy kołek, który przez cały sezon 2009 skutecznie blokował koło jego samochodu na górce w parku maszyn z powodu długotrwałej awarii hamulca ręcznego.

Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe, przekazało 17 programów żużlowych z sezonu 2008 i 2009.

Kibic PSŻ Poznań przekazał zdjęcie Adama Skórnickiego z autografem, zrobione w Lesznie zaraz po wręczeniu złotego medalu z IMP 2008.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • S.G. 0
  Ja myślę i twierdzę że chłopaki z fan clubu tzn Stowarzyszenia odwalaję kupą dobrej roboty !!
  To że ich nie słychać na stadionie to pikiś (Pan Pikuś) stadion jest duży i ciężko im się przekrzyczeć, ale to co robię jest WIELKIE , propagują sport żużlowy w Poznaniu jak nikt !! CHWAŁA IM ZA TO

  P.S.
  Ja licytuje kevlar Trojana
  Odpowiedz Zgłoś
 • VANILIA 0
  do dundersztyc

  Nie mają fan clubu tylko Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego SKORPIONY
  Odpowiedz Zgłoś
 • FAN UNII 0
  Leszno ze SKORPIONAMI !!!
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×