Żużel. Poznaliśmy daty meczów półfinałowych w 1. i 2. Lidze. Jest jedna zmiana

W Kalendarzu Sportu Żużlowego doszło do kolejnych zmian, bowiem w innym terminie, niż pierwotnie zaplanowano pojadą żużlowcy Arged Malesy Ostrów i Enea Falubazu Zielona Góra. Ten mecz będzie jednym z półfinałów 1. Ligi Żużlowej.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Oliver Berntzon w czerwonym kasku WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Oliver Berntzon w czerwonym kasku
Główna Komisja Sportu Żużlowego w środę poinformowała o datach i godzinach meczów półfinałowych 1. Ligi Żużlowej. Dowiedzieliśmy się, że mecze odbędą się 10 i 17 września - w pierwszym terminie w Ostrowie Wielkopolskim i Rybniku, a tydzień później w Zielonej Górze i Bydgoszczy.

Dziś (tj. 31 sierpnia) tego komunikatu na stronie Polskiego Związku Motorowego już nie znajdziemy, bo pojawił się nowy - oznaczony tym samym numerem, ale z nową datą. Nie tylko komunikatu, ale i meczu Arged Malesy Ostrów z Enea Falubazem Zielona Góra.

Rywalizacja w ramach 17. rundy Drużynowych Mistrzostw 1. Ligi Żużlowej została rozbita na dwa dni. W Ostrowie Wielkopolskim pojadą dzień wcześniej, a starcie na Stadionie Miejskim rozpocznie się o godzinie 16:30. Bez zmian, przynajmniej na razie w temacie drugiego meczu w Rybniku oraz obu meczów rewanżowych.

9 września pojadą również żużlowcy Grupa Azoty Unii Tarnów i Texom Stali Rzeszów, bowiem na ten dzień zaplanowano pierwszy mecz jednego z dwóch półfinałów. OK Bedmet Kolejarz Opole i Ultrapur Start Gniezno powalczą dzień później.

Czytaj także:
Jest mistrzem świata i mówi, że wciąż się uczy żużla
Zawodnik Tauron Włókniarza bezradnie rozkłada ręce po meczu z Motorem

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Krużyński, Lidsey i Dowhan


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy sobotnie mecze przyciągną więcej kibiców na trybuny?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×