Żużel. Krzysztof Kasprzak już wybrał klub na kolejny sezon?!

Od dłuższego czasu wiadomo, że Krzysztof Kasprzak spędzi nadchodzący sezon w 1. Lidze Żużlowej. Były wicemistrz świata otrzymał ostatnio kilka ofert, ale najpewniej dokonał już ostatecznego wyboru nowego pracodawcy.

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Krzysztof Kasprzak WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Krzysztof Kasprzak
Jak udało nam się ustalić, Kasprzak zakończył rozmowy z kilkoma klubami, które były zainteresowane jego pozyskaniem. 39 - latek miał podziękować wszystkim za negocjacje i powiedzieć, że wybiera inną opcję.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że zdecydował się na jazdę w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. Jeśli te informacje się potwierdzą, doświadczony zawodnik dołączy co Nicolaia Klindta, którego pozostanie nad morzem zostało już oficjalnie ogłoszone w ostatnich dniach.

Poza tym Zdunek Wybrzeże rozmawia z innymi polskimi seniorami, ale na razie trudno powiedzieć, kto dołączy do Kasprzaka. W przypadku żużlowców do 24 roku życia realny jest transfer Toma Brennana, który ostatnio ścigał się dla H.Skrzydlewska Orła Łódź. Jeśli chodzi o drugiego obcokrajowca, to na rynku jest jeszcze bardzo duży wybór. Gdańszczanie nie muszą się zatem spieszyć.

Zobacz także:
Zmarzlik podjął ważną decyzję
Cegielski ostrzega przed atakami na Motor

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy Krzysztof Kasprzak byłby dużym wzmocnieniem dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×