Żużel. Grzegorz Zengota z drugim kontraktem. "Wspaniale mieć go znów w zespole"

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Grzegorz Zengota
WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Grzegorz Zengota
zdjęcie autora artykułu

Eskilstuna Smederna buduje skład na sezon 2024. Najsłabsza drużyna tegorocznych rozgrywek zakontraktowała już czterech zawodników, a wśród nich znalazł się reprezentant Polski, Grzegorz Zengota.

Grzegorz Zengota w ubiegłym roku był jednym z członków złotej ekipy, którą była Eskilstuna Smederna. Zawodnik rodem z Zielonej Góry padł jednak ofiarą przepisów i mimo że klub chciał go zatrzymać, to nie zdołali go wpasować w zespół na ten sezon.

Kiedy tylko pojawiła się jednak okazja, by znów współpracować z Polakiem, to działacze szybko odezwali się do Zengoty i uzgodnili warunki umowy na sezon 2024.

- Był jednym z pierwszych, z którymi się skontaktowaliśmy, planując skład na przyszły sezon. Zainteresowanie z jego strony było tak samo duże, jak i z naszej. Dzięki temu udało nam się szybko dojść do porozumienia. Wspaniale mieć go znów w zespole Kowali - powiedział menadżer zespołu, Jerker Eriksson cytowany przez media klubowe.

Grzegorz Zengota jest czwartym nazwiskiem w kadrze ostatniej drużyny minionego sezonu Bauhaus-Ligan. Wcześniej klub ogłosił kontrakty Joela Anderssona, Antona Janssona i Philipa Hellstroema-Baengsa.

Czytaj także: - Wskazał, który klub wybrałby będąc Przyjemskim - Wydawało im się, że dojdą z nim do porozumienia

ZOBACZ WIDEO: Rewelacyjna końcówka sezonu, ale i konieczność zmiany klubu. Co czuje Jarosław Hampel?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Grzegorz Zengota będzie punktował na poziomie minimum 2 pkt/bieg?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)