Żużel. Adrian Gała przeprasza prezesa polskiego klubu. "Postąpiłem głupio"

Adrian Gała ma za sobą słaby sezon. Wychowanek Startu Gniezno w zespole z Poznania spisywał się poniżej oczekiwań. Teraz udzielił wywiadu serwisowi sport.trojmiasto.pl, w którym wyznał, gdzie chciałby jeździć w 2024 roku.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Adrian Gała WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Adrian Gała
Trudny sezon ma za sobą Adrian Gała. W barwach InvestHousePlus PSŻ Poznań spisywał się mizernie. Zawodnik nie ukrywa, że pogubił się pod kątem mentalnym.

- W tym aspekcie trochę się pogubiłem i właśnie przez to musiałem trochę odpocząć i dojść do siebie - wyjaśnił w rozmowie ze sport.trojmiasto.pl.

Przed sezonem 2023 Gała postanowił zerwać porozumienie z Wybrzeżem Gdańsk, by móc przenieść się do stolicy Wielkopolski. Wychowanek Startu Gniezno nieco później zrozumiał, że popełnił błąd.

- Żałuję, że odszedłem z Wybrzeża, bo czułem się tu bardzo dobrze. Te problemy były nakręcane przez media i innych zawodników. Spowodowało to jednak, że odszedłem z Gdańska. Potem już na spokojnie przeanalizowałem wszystko w lutym i żałowałem, że zrobiłem taki krok. Trudno znaleźć drugi taki klub, jak Wybrzeże, gdzie czuć wsparcie na każdym kroku od ludzi pracujących w klubie - dodał.

Ostatecznie w trakcie minionego okresu transferowego podpisał kontrakt "warszawski" z Wybrzeżem. Celem zawodnika jest powrót do składu nadmorskiej drużyny.

- Nie ukrywam, że chciałbym wrócić do Wybrzeża. To jeden z moich celów. Wiem, że rok temu postąpiłem głupio. Z tego miejsca chciałbym przeprosić prezesa Tadeusza Zdunka i kibiców. Czasu już nie cofnę, ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Chcę po prostu pokazać się z jak najlepszej strony w marcu - podsumował Adrian Gała.

Żużlowiec zapewnia, że prowadzi intensywne przygotowania do kolejnych rozgrywek. Treningi łączy z pracą na pełny etat. Działa u jednego ze swoich sponsorów w charakterze spawacza.

ZOBACZ WIDEO: Problemy z formą Macieja Janowskiego. Żużlowiec zdołał je zdiagnozować

Czytaj także:
> Prezes Stali Gorzów podjął ważną decyzję. Zmarzlik na pewno dostanie od niego zaproszenie
Obiecał wagony pieniędzy. Kto w ogóle wpuścił go na konferencję?


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy Wybrzeże Gdańsk powinno zaufać Adrianowi Gale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×