Żużel. Dwóch kandydatów do wzmocnienia ROW-u. Tak ich ocenił szkoleniowiec zespołu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Hubert Jabłoński
WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Hubert Jabłoński
zdjęcie autora artykułu

Kadra Innpro ROW-u Rybnik nie jest jeszcze zamknięta. Klub planuje pozyskać młodzieżowca i wkrótce na Górnym Śląsku pojawi się nowa twarz. Trener Antoni Skupień będzie miał do swojej dyspozycji Maksyma Borowiaka lub Huberta Jabłońskiego.

Choć okienko transferowe już jakiś czas temu dobiegło końca, to Innpro ROW Rybnik wciąż pracuje nad jeszcze jednym ruchem mającym na celu wzmocnić zespół.

Krzysztof Mrozek w rozmowie z WP SportoweFakty przyznał, że trwają poszukiwania nowego młodzieżowca. Dwóch zawodników do innych klubów może oddać Fogo Unia Leszno. Są to Maksym Borowiak i Hubert Jabłoński.

Rybniczanie chcą z tego skorzystać. Którego z nich widziałby w swoim zespole trener Innpro ROW-u Antoni Skupień? - Obaj potrafią jechać. Borowiak jest chyba bardziej objechany, bo prawie cały sezon jeździł w lidze. W Falubazie chyba byli z niego zadowoleni. Z kolei Jabłoński popróbował trochę w PGE Ekstralidze i dostawał szansę, żeby pościgać się z najlepszymi na świecie, powalczył też w U24 Ekstralidze. [...] Prezes Mrozek jest od takich spraw. A z kim się dogada, to ja nie wiem - przyznał w rozmowie z "Tygodnikiem Żużlowym".

W ostatnim czasie z kadry drużyny ubył Lech Chlebowski, który trafił na wypożyczenie do InvestHousePlus PSŻ-u Poznań. Niewykluczone, że na podobne rozwiązanie klub zdecyduje się z jeszcze jednym młodzieżowcem.

- Seweryn Grabarczyk jeszcze trochę od nich odstaje i zobaczymy, co będzie. Może pójdzie na wypożyczenie, żeby jak najwięcej pojeździć i zbierać doświadczenie. [...] A teraz jeszcze dojdzie do tego w lipcu albo w sierpniu Paweł Wyczyszczok. Będzie w kim wybierać z młodych - dodał trener.

Czytaj także: 1. Stal Gorzów wygrała walkę o wielki talent. Młody zawodnik zdradził, że miał wiele ofert 2. Zawodnik polskiego klubu będzie produkował własny alkohol

ZOBACZ WIDEO: Nowy system rozgrywek. Czy w PGE Ekstralidze pojawią się etatowi rezerwowi?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Hubert Jabłoński trafi do Innpro ROW-u Rybnik?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (6)
avatar
Skoro
5.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
ale smialo moze byc final ostrovia z rowem jak row sie umocni mlodzieza z ekstraligi  
avatar
motogonki
5.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Finał Rów Ostrovia  
avatar
Skoro
5.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
czemu skupien jeszcze na trenerce?