Żużel. Podpisali dwa kontrakty. Jeden z zawodnikiem polskiego klubu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Eryk Jóźwiak w rozmowie z Drew Kempem
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Eryk Jóźwiak w rozmowie z Drew Kempem
zdjęcie autora artykułu

Drew Kemp oraz Joe Thompson - to kolejna dwójka, która dołączyła do drużyny Leicester Lions. Pierwszy z nich wcześniej niespodziewania związał się również z H.Skrzydlewska Orłem Łódź.

W tegorocznych rozgrywkach Premiership Leicester Lions nie zdołało awansować do fazy play-off i oficjalnie zakończył zmagania na piątym miejscu. W przyszłym sezonie celem ma być jednak poprawa tego wyniku.

W tym pomóc ma między innymi dwójka młodych Brytyjczyków, którzy w zespole będą tworzyli rezerwowy duet. Drew Kemp oraz Joe Thompson dołączyli do Sama Mastersa i Maxa Fricke'a.

Menadżer drużyny w rozmowie z leicesterspeedway.com przyznał, że cieszy się z posiadania takiej pary i wierzy w ich rozwój, co powinno wpłynąć na poprawę ich wyników. Zdradził także, że zawodnik H.Skrzydlewska Orła Łódź od początku był w planach klubu z Leicester.

- Staram się zbudować zespół, który przede wszystkim będzie wygrywał mecze u siebie. Cokolwiek Joe wyłapie na trasie, będzie bonusem. Jednakże patrząc na transfery i różne plotki o możliwych ruchach w innych ekipach, musimy uczynić z naszego domowego toru fortecę - powiedział z kolei o Thompsonie Stewart Dickson.

Kolejne nazwiska Leicester Lions ma ogłosić w najbliższych dniach.

ZOBACZ WIDEO: Trudniejszy proces licencyjny. Czy kluby mogą zostać wyrzucone z ligi?

Czytaj także: - Żużel. Zmarzlik znów na pierwszym miejscu. Reszta daleko za mistrzem świata - Żużel. Rozpoczęli już treningi. Jakie plany ma Enea Falubaz Zielona Góra?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)