Ale wiadomość od reprezentanta Polski! Od razu ruszyła lawina gratulacji

Dominik Kubera został ojcem! W czwartek żużlowy reprezentant Polski, który w tym roku będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix, pochwalił się tą radosną nowiną i pokazał zdjęcie z partnerką i córką.

WO
Dominik Kubera z partnerką i córką Instagram / domin_kubera / Na zdjęciu: Dominik Kubera z partnerką i córką
"Nasza Rodzinka" - czytamy w opisie do zdjęcia wrzuconego na Instagram przez Dominika Kuberę i jego partnerkę Karolinę Płocharczyk.

Zdjęcie szybko zyskało tysiące polubień, a w komentarzach ruszyła lawina gratulacji od ludzi ze środowiska żużlowego. Te składali m.in. Fredrik Lindgren, Jaimon Lidsey, Bartosz Smektała, ale i Marcin Gortat czy żona Bartosza Zmarzlika - Sandra.

Kubera ostatnio przebywał z reprezentacją Polski na zgrupowaniu na Malcie. W zeszłym roku był członkiem złotej drużyny, która wygrała Drużynowe Mistrzostwa Europy i Drużynowy Puchar Świata. W tym sezonie ma spore szanse znaleźć się w składzie zespołu, który pierwszy raz w historii może wygrać dla Polski mistrzostwa Speedway of Nations.

Poza tym Polak pierwszy raz w karierze będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix, gdzie będzie reprezentował nasz kraj razem z Bartoszem Zmarzlikiem i Szymonem Woźniakiem.

Za dwa miesiące Kubera skończy 25 lat. W PGE Ekstralidze jest jednym z liderów Platinum Motoru Lublin, z którym w poprzednich dwóch sezonach wywalczył mistrzostwo Polski.

Zobacz także:
- Tyle Polonia Bydgoszcz będzie musiała zapłacić za Franciszka Majewskiego
- Woffinden jest już za długo w Betard Sparcie?! "Widać, że się męczy"

ZOBACZ WIDEO Rewelacyjne informacje od Patricka Hansena. Zdradził, kiedy wsiądzie na motocykl


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×