Żużel. Coraz mniej niewiadomych. Stal ogłosiła kolejnych uczestników memoriału

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Kacper Woryna (kask czerwony) przed Mateuszem Cierniakiem (kask żółty).
WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Kacper Woryna (kask czerwony) przed Mateuszem Cierniakiem (kask żółty).
zdjęcie autora artykułu

W piątek ebut.pl Stal Gorzów ogłosiła nazwiska kolejnych uczestników zaplanowanego na 30 marca Memoriału Edwarda Jancarza. W zawodach pojadą Daniel Bewley i Kacper Woryna.

Memoriał Edwarda Jancarza będzie oficjalną inauguracją sezonu w Gorzowie. Prestiżowy turniej zaplanowany jest na 30 marca, a działacze kilka tygodni temu zapowiadali, że w zawodach udział wezmą żużlowe gwiazdy.

Tradycyjnie w piątek podano nazwiska kolejnych dwóch uczestników turnieju. Tym razem są to Daniel Bewley (Betard Sparta Wrocław) i Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa). Gorzowski klub przyzwyczaił, że zawodników ogłasza za pośrednictwem konkursu, w którym padają pytania o zawodników rodem z Internet Speedway Quiz.

"Na gorzowskim torze debiutował w meczu ligowym w 2020 roku, gdzie nie zdobył punktów. Najlepsze występy na Jancarzu zaliczył w 2022 roku, kiedy to w meczu ligowym zdobył 12 punktów, a w SGP doszedł do półfinału. Będzie to dla niego debiut w Memoriale Edwarda Jancarza" - to pytanie dotyczące Daniela Bewleya.

ZOBACZ WIDEO: Co z obowiązkowym wychowankiem? Szokujące słowa Piotra Barona

"W 2014 mogliśmy go oglądać po raz pierwszy w Gorzowie przy okazji finału MIMP. W lidze wystąpił dwa lata później. Do dziś na naszym torze zdobył 60 ligowych punktów. Będzie to jego trzeci start w Memoriale" - to z kolei pytanie o Kacpra Worynę.

Wcześniej potwierdzono, że w Memoriale Edwarda Jancarza wystąpią Patryk Dudek (KS Apator Toruń), Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra), Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław), Bartosz Zmarzlik, Jack Holder, Wiktor Przyjemski (wszyscy Platinum Motor Lublin), Kai Huckenbeck (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) i Piotr Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra).

Czytaj także: Kolejny klub ze stratą. I to mimo bardzo dużych oszczędności "Tam są niereformowalni ludzie". Wprost mówi o mafii i złodziejstwie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Don Ezop Fan
23.02.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
1. Maciej "Magik" Janowski 2. Bartosz Zmarzlik 3. Daniel Bewley.