Gdzie oglądać żużel w tv? Sprawdź plan transmisji

Za nami inauguracyjne kolejki w PGE Ekstralidze i Metalkas 2. Ekstralidze, a na nadchodzące dni zaplanowane są następne ligowe mecze. Sprawdź plan transmisji telewizyjnych na cały tydzień.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
/ Mateusz Jaśkowiak
Plan transmisji:

15.04 (poniedziałek)
9:00 - PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - Tauron Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2)
11:30 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
14:15 - PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
16:45 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1 - NA ŻYWO)
22:00 - Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga (Canal+ Sport 5 - PREMIERA)
22:30 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport 5)

16.04 (wtorek)
1:15 - PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
6:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
9:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - NovyHotel Falubaz Zielona Góra (Eleven Sports 1)
10:45 - PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
12:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
15:30 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
18:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
18:15 - PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga (Canal+ Sport 5)
23:45 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)

17.04 (środa)
9:00 - PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - Tauron Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2)
9:45 - Magazyn Metalkas 2. Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
10:15 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
12:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
12:45 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
15:30 - Metalkas 2. Ekstraliga: OrzechowaOsada PSŻ Poznań - INNPRO ROW Rybnik (Canal+ Sport 5)
18:00 - Magazyn Metalkas 2. Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
18:30 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)

18.04 (czwartek)
9:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - NovyHotel Falubaz Zielona Góra (Eleven Sports 1)
12:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
12:30 - Magazyn Metalkas 2. Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
13:00 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
18:45 - Metalkas 2. Ekstraliga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wlkp. (Canal+ Sport 5)
20:00 - Zapowiedź PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1 - PREMIERA)
21:30 - Speedway+ (Canal+ Sport 5 - PREMIERA)

19.04 (piątek)
1:30 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
2:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
6:25 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
9:45 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
11:25 - Drużynowe Mistrzostwa Europy - Grudziądz 2024 (TVP Sport)
12:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
16:35 - Magazyn PGE Ekstraligi
17:00 - Zapowiedź PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
17:05 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
17:30 - PGE Ekstraliga: KS Apator Toruń - Fogo Unia Leszno (Eleven Sports 1 - NA ŻYWO)
20:15 - PGE Ekstraliga: Orlen Oil Motor Lublin - Ebut.pl Stal Gorzów (Eleven Sports 1 - NA ŻYWO)

20.04 (sobota)
0:00 - Zapowiedź PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
0:35 - PGE Ekstraliga: Orlen Oil Motor Lublin - Ebut.pl Stal Gorzów (Eleven Sports 2)
8:45 - PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń (Canal+ Sports 5)
10:00 - Zapowiedź PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
10:30 - PGE Ekstraliga: KS Apator Toruń - Fogo Unia Leszno (Eleven Sports 2)
11:30 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
13:15 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
13:50 - Krajowa Liga Żużlowa: Unia Tarnów - Polonia Piła (Canal+ Sport 5 - NA ŻYWO)
16:25 - Metalkas 2 Ekstraliga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań (Canal+ Sport 5 - NA ŻYWO)
18:30 - Metalkas 2 Ekstraliga: Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów (Canal+ Sport 5 - NA ŻYWO)

21.04 (niedziela)
8:00 - Zapowiedź PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
8:30 - PGE Ekstraliga: Orlen Oil Motor Lublin - Ebut.pl Stal Gorzów (Eleven Sports 2)
11:10 - Metalkas 2. Ekstraliga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań (Canal+ Sport 5)
13:30 - Metalkas 2 Ekstraliga: Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (Canal+ Sport 5 - NA ŻYWO)
16:00 - PGE Ekstraliga: Tauron Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (Canal+ Sport - NA ŻYWO)
16:15 - Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Energa Wybrzeże Gdańsk (Canal+ Online)
18:45 - PGE Ekstraliga: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Canal+ Sport - NA ŻYWO)
21:15 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport - NA ŻYWO)

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×