Żużel. Orzeł Łódź w żałobie. Nie żyje była prezes klubu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: drużyna Orła Łódź
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: drużyna Orła Łódź
zdjęcie autora artykułu

Smutne wieści przekazał H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Nie żyje była prezes tego klubu, Katarzyna Socik. Zmarła po długiej walce z chorobą.

Rywalizujący w Metalkas 2. Ekstralidze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pogrążył się w żałobie. Łódzki klub przekazał w sieci smutne wieści dotyczące śmierci byłej prezes klubu, Katarzyna Socik.

"Po długiej walce z chorobą zmarła wieloletnia Prezes i Przyjaciel Klubu Żużlowego Orzeł Łódź Katarzyna Socik. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje" - przekazał za pośrednictwem Facebooka klub z Łodzi.

Socik stery w łódzkim klubie objęła w końcówce 2019 roku i na tym stanowisku zastąpiła Witolda Skrzydlewskiego. Wcześniej przez kilkanaście lat należała do stowarzyszenia Klubu Żużlowego Orzeł. Gdy została prezesem Orła, nie ukrywała zaskoczenia tą decyzją.

Wówczas Skrzydlewski zrezygnował z funkcji prezesa Orła w związku z objęciem przez jego córkę Joannę stanowiska wiceprezydent Łodzi. Dziś to znów Witold Skrzydlewski stoi na czele łódzkiego klubu.

Czytaj także: Motor piorunujący u progu sezonu. Waleczna Stal była w Lublinie bez szans Marcin Najman komentuje słabą formę Maksyma Drabika. Podaje główną przyczynę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty