Żużel. Gdzie obejrzeć Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa? Transmisja TV i online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Łukasz Forysiak
WP SportoweFakty / Łukasz Forysiak
zdjęcie autora artykułu

Pora nadrobić zaległości. W czwartek (13 czerwca) dojdzie do starcia NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Gdzie dostępna będzie transmisja TV i stream online?

NovyHotel Falubaz Zielona Góra zajmuje szóste miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z dorobkiem sześciu punktów po siedmiu rozegranych meczach. Bilans zielonogórzan to dwa zwycięstwa, jeden remis i cztery porażki.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa znajduje się na czwartym miejscu z siedmioma punktami po siedmiu meczach. Bilans częstochowian to trzy zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa: transmisja TV i stream online

Pojedynek NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa dojdzie do skutku w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi. Mecz zaplanowano na 13 czerwca (czwartek). Początek o 20:00.

Bezpośrednia transmisja telewizyjna dostępna będzie na Eleven Sports 1, a stream online pojawi się na Canal+ online oraz Pilot WP.

Początek meczu Falubaz - Włókniarz: 13 czerwca (czwartek), godz. 20:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: CANAL+ online i Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Janowski, Holloway i Cegielski

Czytaj także: > Nie ma zamiaru spieszyć się z powrotem na tor. "Chcę mieć pewność"Idzie w ślady ojca i wujka. Kolejny Przedpełski z certyfikatem żużlowym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty