Żużel. Gdzie oglądać SGP2? Czy będzie transmisja w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Jakub Krawczyk w kasku białym
WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Jakub Krawczyk w kasku białym
zdjęcie autora artykułu

W piątek wystartują Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. W zawodach SGP2 w Malilli pojedzie czterech reprezentantów Polski. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać zmagania na żywo w telewizji i internecie.

3P Logistics FIM SGP2 w Malilli. Kto pokaże zawody? Czy będą w telewizji?

Sebastian Szostak, Jakub Krawczyk, Wiktor Przyjemski i Bartosz Bańbor reprezentować będą Polskę w zawodach SGP2. Zmagania składać się będą z trzech turniejów - w Malilli, Rydze oraz Toruniu.

Wzorem cyklu Grand Prix przed zawodami przeprowadzone zostaną kwalifikacje. Te rozpoczną się o godz. 15:00. Na podstawie wyników zawodnicy będą wybierać następnie numery startowe.

Początek zawodów zaplanowano na godz. 19:00. Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 1.

Stream online z SGP2. Gdzie oglądać? Jak znaleźć?

Zawody FIM SGP2 w Malilli do obejrzenia będą również w internecie - za pośrednictwem platformy streamingowej Player (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstowa relacja LIVE dostępna będzie na portalu WP SportoweFakty.

Początek 3P Logistics FIM SGP2 w Malilli: 14 czerwca (piątek), godz. 19:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Weekend w pigułce. Bartosz Zmarzlik ponownie wygra Grand Prix w Malilli?Włókniarz pozostał na zwycięskiej ścieżce. Tak o drużynie wypowiedział się Leon Madsen

ZOBACZ WIDEO: Co czeka Roberta Kościechę? Klarowna deklaracja prezesa GKM-u

Źródło artykułu: WP SportoweFakty