WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Obniżone ceny biletów w Rybniku

Kibice RKM ROW Rybnik zobaczą mecze rundy finałowej po obniżonych cenach biletów. Decyzję taką podjął zarząd klubu, gdyż fani zamiast pasjonować się walką swoich pupili w pierwszej czwórce o awans do ekstraligi, muszą drżeć o pierwszoligowy Rekinów.
Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk

Nowe ceny biletów na mecze RKM ROW Rybnik:

Amfiteatr ulgowy - 10
Amfiteatr normalny - 20
Trybuna kryta - 30
Program - 5

Przypomnijmy, że Rekiny rywalizować będą w drugiej czwórce o miejsca 5-8. To oznacza, że nie udało się zrealizować celu, jakim był awans do górnej czwórki gwarantującej walkę o awans do ekstraligi.

Wcześniej renegocjacji podległy kontrakty zawodników RKM ROW Rybnik, którzy w tym etapie będą rozliczani nieco inaczej, o czym już informowaliśmy.

W meczach o utrzymanie rybniczanie na własnym torze zmierzą się kolejno z PSŻ Lechma Poznań (15 sierpnia), GTŻ Grudziądz (5 września) oraz Speedway Miszkolc (26 września).

Zobacz aktualne statystyki Nice 1. LŻ ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Siwy ROW 0
  Panie momot czy obniżając tak drastycznie ceny biletów pomyślał pan o emerytach przecież człowiek w podeszłym wieku zostanie wręcz zdeptany przez tabuny pędzące na stadion rozumie, że większość stwierdzi, po co taki stary dziad na meczu ja jednak bardzo chciałbym zobaczyć przynajmniej prezentacje ponoć ma pan do niej wyjechać w taczce w związku z tym spytam czy przynosząc odpowiednią ilość prowiantu mógłbym śledzić te ekscytujące zawody z balkonu grillowego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • żółw. 0
  Przecież Jamroży jedzie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • spokojna 0
  do ZigaRKM ----chopie nie nerwuj się tak Węgrzyk i Jamrozy nie jada przeczytaj se na Nowinach rybnickich co menago pisze na temat składu
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)