Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Lindbaeck wygrał w Lonigo, Polacy bez awansu

Antonio Lindbaeck triumfował w trzecim sobotnim półfinale eliminacji do Grand Prix 2013. W zawodach rozegranych w Lonigo drugie miejsce zajął Leon Madsen.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

W Grand Prix Challenge nie pojadą Grzegorz Zengota i Piotr Protasiewicz, którzy we Włoszech zostali sklasyfikowani odpowiednio na dwunastej i piętnastej pozycji.

Awans uzyskała czołowa piątka.

Wyniki:
1. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 12 (2,2,3,3,2)
2. Leon Madsen (Dania) - 11+3 (3,3,3,0,2)
3. Martin Smolinski (Niemcy) - 11+2 (3,3,2,2,1)
4. Matej Zagar (Słowenia) - 11+d (1,3,1,3,3)
5. Hans Andersen (Dania) - 11+d (3,2,3,2,1)
-------------------------------------------------
6. Peter Kildemand (Dania) - 10+3 (2,3,0,2,3)
-------------------------------------------------
7. Ben Barker (Wielka Brytania) - 10+2 (3,1,2,1,3)
8. Nicolas Covatti (Włochy) - 9 (0,2,2,3,2)
9. Norbert Magosi (Węgry) - 8 (0,2,3,3,0)
10. Daniel King (Wielka Brytania) - 7 (2,0,1,2,2)
11. Sam Masters (Australia) - 6 (w,1,1,1,3)
12. Grzegorz Zengota (Polska) - 5 (2,1,1,1,0)
13. Mattia Carpanese (Włochy) - 5 (1,0,2,1,1)
14. Aleksander Conda (Słowenia) - 1 (0,1,0,0,0)
15. Piotr Protasiewicz (Polska) - 1 (1,w,d,0,-)
16. Laszlo Szatmari (Węgry) - 1 (1,0,d,-,-)
17. Emiliano Sanchez (Argentyna) - 1 (1)
18. Daniel Gappmaier (Austria) - 0 (w,d)

Bieg po biegu:
1. Barker, Zengota, Szatmari, Masters (w)
2. Smolinski, Lindbaeck, Carpanese, Magosi
3. Andersen, Kildemand, Protasiewicz, Conda
4. Madsen, King, Zagar, Covatti
5. Smolinski, Covatti, Barker, Protasiewicz (w)
6. Madsen, Magosi, Conda, Szatmari
7. Kildemand, Lindbaeck, Masters, King
8. Zagar, Andersen, Zengota, Carpanese
9. Magosi, Barker, Zagar, Kildemand
10. Andersen, Smolinski, King, Szatmari (d)
11. Madsen, Carpanese, Masters, Protasiewicz (d)
12. Lindbaeck, Covatti, Zengota, Conda
13. Lindbaeck, Andersen, Barker, Madsen
14. Covatti, Kildemand, Carpanese, Gappmaier (w/u)
15. Zagar, Smolinski, Masters, Conda
16. Magosi, King, Zengota, Protasiewicz
17. Barker, King, Carpanese, Conda
18. Zagar, Lindbaeck, Sanchez, Gappmaier (d)
19. Masters, Covatti, Andersen, Magosi
20. Kildemand, Madsen, Smolinski, Zengota

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Kildemand, Barker
Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
22. Madsen, Smolinski, Andersen (d), Zagar, (d)

Terminarz eliminacji do Grand Prix:
2 czerwca 1. Runda Kwalifikacyjna w Sankt Johann
16 czerwca 2. Runda Kwalifikacyjna w Gustrow
16 czerwca 3. Runda Kwalifikacyjna w Berwick
16 czerwca 4. Runda Kwalifikacyjna w Tarnowie
16 czerwca 5. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu
30 czerwca 1. Półfinał w Vojens
30 czerwca 2. Półfinał w Lonigo
30 czerwca 3. Półfinał w Divisovie
29 września Grand Prix Challenge w Gorican

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaylive.hu
Komentarze (53):
Zobacz więcej komentarzy (40)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×