Stal Gorzów ogłosiła skład na sezon 2013

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W Gorzowie trwa konferencja prasowa. Stal Gorzów oficjalnie potwierdziła podpisanie kontraktów z Danielem Nermarkiem, Adrianem Gomólskim, Łukaszem Jankowskim i Linusem Sundstroemem.

W trakcie konferencji prasowej trener Piotr Paluch poinformował, że skład gorzowskiej Stali będą tworzyć: Krzysztof Kasprzak, Niels Kristian Iversen, Daniel Nermark, Adrian Gomólski, Łukasz Jankowski, Linus Sundstroem oraz trójka juniorów.

O tym, że Adrian Gomólski i Łukasz Jankowski podpiszą kontrakty ze Stalą Gorzów informowaliśmy już wcześniej. Te informacje zostały oficjalne potwierdzone podczas trwającej konferencji prasowej w siedzibie gorzowskiego klubu.

Zarówno jeden jak i drugi zawodnik dysponują KSM o wartości 2,5 i będą rywalizować ze sobą o miejsce w składzie gorzowskiej drużyny. Na trwającej konferencji prasowej obecny jest również Krzysztof Kasprzak, który - o czym już informowaliśmy - przedłużył umowę ze Stalą o kolejne dwa lata.

W zespole z Gorzowa zgodnie z przypuszczeniami startować będzie także Daniel Nermark. Nową twarzą w Stali jest Linus Sundstroem.

W trakcie konferencji prasowej jako nowy zawodnik Stali nie został przedstawiony Tomasz Gapiński. Klub poinformował, że z tym żużlowcem trwają jeszcze rozmowy na temat kontraktu.

Działacze Stali zbudowali zespół, który w przyszłym sezonie ma walczyć o miejsce w pierwszej czwórce. - Ten zespół bez łaski powinien być w czwórce - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Władysław Komarnicki. - Byłbym hipokrytą, gdybym powiedział, że mamy lepszy zespół niż mieliśmy. Drużyna jest jednak ciekawa i będzie sprawiać niespodzianki - dodał prezes honorowy gorzowskiej Stali.

Starty w Gorzowie będą dla Adriana Gomólskiego dużym wyzwaniem
Starty w Gorzowie będą dla Adriana Gomólskiego dużym wyzwaniem
Źródło artykułu: