Kokpit Kibice

Wybrzeże Gdańsk ogłosi w czwartek nazwę sponsora tytularnego!

W czwartek, 28 marca Zarząd GKS Wybrzeże S.A. ogłosi nazwę sponsora tytularnego gdańskiej drużyny. Przedstawi również informacje o kolejnych dużych firmach, które wesprą klub.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

W czwartkowe popołudnie kibice Wybrzeże Gdańsk otrzymają prezent świąteczny, na który czekali od dawna. Po wielu perypetiach, związanych z problemami finansowymi,

gdański klub wreszcie wychodzi na prostą. Wcześniej przez drobne poślizgi w płatnościach, których nie udało się ustrzec, mniej cierpliwi zawodnicy rozważali nawet rozwiązanie umów z klubem. Teraz otrzymują już jednak środki zgodnie z zaakceptowanymi przez nich samych harmonogramami płatności, na które czekali przed sezonem.

Już wcześniej spekulowano, że jednym z kandydatów do bycia sponsorem tytularnym drużyny jest jedna z sieci samochodów wchodzących w skład Grupy Zdunek, której właścicielem jest Tadeusz Zdunek - prezes Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże. Fakt, że konferencja prasowa odbędzie się w salonie Renault Zdunek potwierdzać może dalsze zainteresowanie wspieraniem żużla przez tę firmę.

Z pozytywnego zakończenia rozmów z kolejnymi sponsorami zadowolony jest prezes gdańskiego klubu, Robert Terlecki. - Na konferencji zaprezentujemy między innymi naszego nowego sponsora tytularnego, ale nie będą to jedyne dobre wieści dotyczące nowych partnerów. Miło będzie nam przekazać bardzo dobre wieści dotyczące kolejnych sponsorów, a także porcję ciekawych informacji odnośnie działalności klubu i wdrażanych nowości - powiedział sternik gdańskiego żużla. - Obecnie koncentrujemy się na przygotowaniach organizacyjnych do sezonu. Myślę, że to najwyższy czas, aby skupić się na emocjach stricte sportowych oraz na realizacji celu, na którym zależy całemu gdańskiemu środowisku żużlowemu - dodał Terlecki w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Żużel na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Tylko dla fanów speedway'a! Kliknij i polub nas.

W czwartek Robert Terlecki ogłosi w obecności mediów nazwy sponsorów W czwartek Robert Terlecki ogłosi w obecności mediów nazwy sponsorów


POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (33):

Zobacz więcej komentarzy (20)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×