Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Krzysztof Jabłoński: Dobro drużyny jest najważniejsze

Krzysztof Jabłoński zdobył cztery punkty w meczu Stelmet Falubazu z Unią Tarnów. Mimo czterech "oczek" po trzech biegach, doświadczony żużlowiec nie pojawił się więcej na torze.
Dawid Borek
Dawid Borek

- Zostawmy to w zamkniętym gronie zawodników i kierownictwa. Dobro drużyny jest najważniejsze. Kiedy będę wygrywać biegi wówczas będę jeździć i w czwartym i w piątym biegu. Odczuwam niedosyt, że jechałem tylko trzy biegi, ale dobro drużyny jest najważniejsze. Dobrze, że koledzy w ostatnich biegach solidnie przypieczętowali nasza przewagę - skomentował decyzje sztabu trenerskiego Krzysztof Jabłoński.

Jazda wychowanka gnieźnieńskiego klubu w meczu z Unią Tarnów wyglądała o niebo lepiej, niż podczas pojedynku Stelmet Falubazu w Gorzowie. - Ograniczyłem oglądanie się za siebie, myślę, że było tak jak powinno być. W Gorzowie straciłem głowę po pierwszym biegu, ciągle towarzyszyła mi niepewność - powiedział żużlowiec.

- Od tygodnia skupiam się na sobie i na tym, co ja robię źle, jakie ścieżki i jakie zachowania na torze mam niepoprawne i staram się to skorygować - zakończył Krzysztof Jabłoński.

Dobro drużyny jest najważniejsze - mówi z niedosytem Krzysztof Jabłoński Dobro drużyny jest najważniejsze - mówi z niedosytem Krzysztof Jabłoński

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (16):
  • AMON Zgłoś komentarz
    JUDASZ !!!!!!!!!!!!!NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • FuX Falubaz Zgłoś komentarz
      Widząc Krzyśka walczącego jak równy z równym było dla mnie zaskoczeniem. Akcja z Kołodziejem na drugim łuku i walka z zębem w każdym biegu napawa optymizmem. Tylko mam prośbę do
      Czytaj całość
      sztabu trenerskiego. Niech ktoś wytłumaczy mu, podpowie, żeby wychodząc z wirażu prostował motocykl na Wyjściu z łuku a nie za łukiem (na prostej). Strasznie dużo traci na prędkości wyjeżdżając z łuku na wyłamanej maszynie. Widać to było w meczu w ostatnią niedzielę. Jeśli poprawi ten element to nie dość, że nie będzie tracił pozycji na następnym łuku (zbyt mała prędkość na prostej co skutkuje wolniejszym od przeciwnika wjeżdżaniem w kolejny łuk przez co trzymając krawężnik daje się objeżdżać. Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i zadowolony, że nie puszcza słów na wiatr i poprzez treningi poprawia swoją jazdę. Jeśli wyeliminuje małe błędy to będzie jeździł 5 biegów i zdobywał około 8pkt w domu i około 5pkt na wyjazdach. "Od dnia, w którym..."
      • dillinger79 Zgłoś komentarz
        Krzysiek i tak dobrze jest. Widać, że Tobie zależy, walczysz. Pomału, ale widać u Ciebie stopniowy progres. Te małe punkciki też są ważne i w ostatecznym rozrachunku wiele dają
        Czytaj całość
        drużynie.
        • PRZEM 312 Zgłoś komentarz
          No i widać że Jabola miejsce jest w pierwszej lidze to jest jego górny pułap
          • MoWski1 Zgłoś komentarz
            Pełna zgoda Darek.Pzdr.
            • MoWski1 Zgłoś komentarz
              Oczywiście Darek.Ja wiem,że stać Krzyśka na dwucyfrowe zdobycze.Ale jak długo mamy czekać?To zawodnik drugiej linii,a druga linia musi punktować i wygrywać mecze.
              • Adi88Zg Zgłoś komentarz
                No Krzychu podobała mi się twoja waleczność. Jeszcze jakby zrobić tobie jakiś kołnierz utrudniający skręt głową to myślę że te 5-6pkt jesteś w stanie dowozić do mety ;) W
                Czytaj całość
                Gorzowie się rozglądałeś jak na polowaniu, nie wiem czy to ze zdziwienia, czy ze strachu ale to nie pomaga. Ważne że systematycznie odrabiasz lekcję i forma idzie w górę ;)
                • Henryk Zgłoś komentarz
                  Panie Krzysztofie cieszy mnie Pańska zwyżka formy i proszę tak trzymać a sukcesy nadejdą szybciej niż się Pan spodziewa.Gratki.
                  • MoWski1 Zgłoś komentarz
                    Jedna Jaskółka wiosny nie czyni Krzysiek.Za mało walki o każdy metr toru.Ty zawsze tłumaczysz się tym,że tracisz głowę.Może E-liga za mocna dla Ciebie.W każdym bądz razie najbliższe
                    Czytaj całość
                    mecze dla Ciebie to być w składzie lub grzać ławę.
                    • Artur Southampton Zgłoś komentarz
                      Trzeba zauważyć że Krzysiek od wielu lat jeździ na żużlu, był kapitanem w Gnieźnie i na pewno wie jak się jeździ. Stać go nawet na 10 pktów w meczu, jestem tego pewien!
                      • Kaczor Falubaz Zgłoś komentarz
                        Brawo Krzysiu bardzo ładny występ przeciwko Jaskółkom,była wola walki była ambicja i był gaz na całego ,wejście pod Koldiego przepiękne,tak dalej powodzenia i zdrowia!
                        • Markopolo Zgłoś komentarz
                          Ciekawie czy jak jeździł w Starcie też liczyło się dobro drużyny,zwłaszcza w meczach z Gdańskiem(2002r)
                          • Alain Zgłoś komentarz
                            W ZG Jabol swoje robi. Bardzo poważnie podchodzi do startów ligowych, widać jak bardzo się stara, nie boi się walki, większych zastrzeżeń nie mam.
                            Zobacz więcej komentarzy (3)
                            Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
                            ×
                            Sport na ×