WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mroczka z Brązowym Kaskiem!

Artur Mroczka zdobywając 13 punktów został zwycięzcą finału Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Gdańsku. Na drugim miejscu z jednym punktem mniej znalazł się Maciej Janowski. Trzeci w gdańskiej imprezie był Adrian Szewczykowski, który w biegu dodatkowym okazał się lepszy od przedstawiciela gospodarzy, Damiana Sperza.
Dawid Bilski
Dawid Bilski

Końcowa klasyfikacja:

1. Artur Mroczka - GTŻ Grudziądz - (3,3,3,1,3) 13
2. Maciej Janowski - Atlas Wrocław - (2,2,3,2,3) 12
3. Adrian Szewczykowski - Caelum Stal Gorzów - (2,1,3,3,2) 11+3
4. Damian Sperz - Lotos Gdańsk - (2,2,3,3,1) 11+2
5. Rafał Fleger - Kolejarz Opole - (3,1,1,2,3) 10
6. Patryk Dudek - ZKŻ Kronopol Zielona Góra - (w,3,2,2,2) 9
7. Michał Łopaczewski - Polonia Bydgoszcz - (0,0,2,3,3) 8
8. Kacper Gomólski - Start Gniezno - (1,0,2,3,1) 7
9. Dawid Lampart - Marma Polskie Folie Rzeszów - (3,3,0,w,u) 6
10. Sławomir Musielak - Start Gniezno - (1,1,1,1,2) 6
11. Sławomir Pyszny - RKM Rybnik - (u,3,w,2,w) 5
11. Borys Miturski - Złomrex Włókniarz Częstochowa - (3,u,2,d,w) 5
13. Marcin Piekarski - Złomrex Włókniarz Częstochowa - (1,2,1,d,1) 5
14. Damian Celmer - Unibax Toruń - (2,2,u,-,-) 4
15. Mateusz Szostek - Marma Polskie Folie Rzeszów - (1,1,0,1,w) 3
16. Maciej Piaszczyński - Intar Lazur Ostrów - (d,1,1,1,w) 3
17. Mateusz Kowalczyk - Złomrex Włókniarz Częstochowa - (d) 0
18. Mateusz Lampkowski - Unibax Toruń - (u,w) 0

Bieg po biegu:
1. Mroczka, Janowski, Piekarski, Pyszny (u/4)
2. Miturski, Szewczykowski, Gomólski, Łopaczewski
3. Lampart, Celmer, Musielak, Dudek (w)
4. Fleger, Sperz, Szostek, Piaszczyński (d/4)
5. Lampart, Piekarski, Piaszczyński, Miturski (u)
6. Dudek, Janowski, Fleger, Gomólski
7. Mroczka, Celmer, Szewczykowski, Szostek
8. Pyszny, Sperz, Musielak, Łopaczewski
9. Sperz, Gomólski, Piekarski, Celmer (u/1)
10. Janowski, Miturski, Musielak, Szostek
11. Mroczka, Łopaczewski, Fleger, Lampart
12. Szewczykowski, Dudek, Piaszczyński, Pyszny (w)
13. Szewczykowski, Fleger, Musielak, Piekarski (d/4)
14. Łopaczewski, Janowski, Piaszczyński, Kowalczyk (d/4)
15. Sperz, Dudek, Mroczka, Miturski (d/4)
16. Gomólski, Pyszny, Szostek, Lampart (u/w)
17. Łopaczewski, Dudek, Piekarski, Szostek (u/w)
18. Janowski, Szewczykowski, Sperz, Lampart (u/3)
19. Mroczka, Musielak, Gomólski, Lampkowski (u) (Piaszczyński w/2min)
20. Fleger, Lampkowski (u/w), Miturski (u/w), Pyszny (u/w)

Bieg o miejsca 3-4: Szewczykowski, Sperz (u/2)

Szczegółowa relacja wkrótce.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (74):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • P@blo 0
    no tak, polscy zaściankowi pajace :/ zamiast sie cieszyć, że oprócz Janowskiego jest jeszcze kilku dobrych, młodych zawodników to najeżdżacie :/ totalny zanik inteligencji i pomyślunku :/
    bardzo fajnie, że Artur wygrywa z Maciejem, jest rywalizacja, więc jest parcie na rozwój własnych umiejętności, i o to chodzi! do tego Przemek Pawlicki, Kacper Gomólski, Patryk Dudek, Adriany Szewczykowski i Gomólski. Jest kilku tych zawodników i oby WSZYSCY osiągneli jak najwięcej.
    w końcu Gollob wiecznie nie będzie jeździł, a póki co bez niego Polska indywidualnie na świecie to jedno, wielkie ZERO.
    pozdrawiam
    Odpowiedz Zgłoś
  • fan GŁOGÓW 0
    I nikogo Mroczka nie wsadził w płot??Dziwne.Udalo mu sie wygrac i wielkia gwiazde z niego robicie.hahahahahahhaaaaa
    Odpowiedz Zgłoś
  • pcz 0
    fajnie Artur--to juz trzeci sukces w tym sezonie --czas na czwarty ---utrzymaj nas w 1 lidze:) pozdrowienia
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (71)
Pokaż więcej komentarzy (74)
Pokaż więcej komentarzy (74)
Pokaż więcej komentarzy (74)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×