WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

BSPA ogłosiło terminarz rozgrywek na Wyspach Brytyjskich

W piątek BSPA ogłosiło terminarz rozgrywek na Wyspach Brytyjskich. Sezon żużlowy zainaugurowany zostanie 9 marca na torze w Leicester, gdzie rozegrany zostanie turniej Ben Fund Bonanza.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Rozgrywki ligowe zainaugurowane zostaną 24 marca. Jako pierwsze do walki o punkty Elite League przystąpią drużyny Wolverhampton Wolves i Birmingham Brummies.

Elite League:
24.03 - Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies
26.03 - Birmingham Brummies - Belle Vue Aces
29.03 - Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies
29.03 - Leicester Lions - Wolverhampton Wolves
31.03 - Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles
02.04 - Birmingham Brummies - The Lakeside Hammers
03.04 - Swindon Robins - Coventry Bees
04.04 - The Lakeside Hammers - Leicester Lions
05.04 - Eastbourne Eagles - Leicester Lions
07.04 - Belle Vue Aces - Swindon Robins
09.04 - Birmingham Brummies - Coventry Bees
09.04 - King's Lynn Stars - The Lakeside Hammers
09.04 - Poole Pirates - Eastbourne Eagles
10.04 - Swindon Robins - Belle Vue Aces
11.04 - Coventry Bees - King's Lynn Stars
11.04 - The Lakeside Hammers - Birmingham Brummies
12.04 - Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces
12.04 - Leicester Lions - The Lakeside Hammers
14.04 - Belle Vue Aces - Leicester Lions
14.04 - Wolverhampton - King's Lynn Stars
16.04 - King's Lynn Stars - Belle Vue Aces
18.04 - Belle Vue Aces - Wolverhampton
18.04 - Birmingham Brummies - King's Lynn Stars
18.04 - Coventry Bees - Leicester Lions
18.04 - Eastbourne Eagles - The Lakeside Hammers
18.04 - The Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles
18.04 - Poole Pirates - Swindon Robins
18.04 - Swindon Robins - Poole Pirates
19.04 - Leicester Lions - Coventry Bees
22.04 - Wolverhampton - Belle Vue Aces
23.04 - Birmingham Brummies - Poole Pirates
23.04 - King's Lynn Stars - Wolverhampton
24.04 - Swindon Robins - Eastbourne Eagles
24.04 - Leicester Lions - Poole Pirates
25.04 - The Lakeside Hammers - Swindon Robins
28.04 - Belle Vue Aces - Poole Pirates
28.04 - Wolverhampton - The Lakeside Hammers
30.04 - King's Lynn Stars - Leicester Lions
30.04 - Poole Pirates - Birmingham Brummies
01.05 - Swindon Robins - Birmingham Brummies
03.05 - The Lakeside Hammers - Coventry Bees
03.05 - Leicester Lions - Belle Vue Aces
03.05 - Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves
05.05 - Coventry Bees - The Lakeside Hammers
05.05 - Wolverhampton Wolves - Poole Pirates
07.05 - Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves
07.05 - Poole Pirates - Belle Vue Aces
07.05 - King's Lynn Stars - Coventry Bees (do potwierdzenia)
08.05 - Swindon Robins - The Lakeside Hammers
09.05 - Coventry Bees - Swindon Robins
09.05 - The Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves
10.05 - Eastbourne Eagles - Poole Pirates
12.05 - Belle Vue Aces - Birmingham Brummies
12.05 - Wolverhampton Wolves - Swindon Robins
14.05 - Poole Pirates - The Lakeside Hammers
14.05 - King's Lynn Stars - Swindon Robins
15.05 - Leicester Lions - Eastbourne Eagles
15.05 - Swindon Robins - Wolverhampton Wolves
17.05 - Eastbourne Eagles - Coventry Bees
19.05 - Belle Vue Aces - King's Lynn stars
19.05 - Wolverhampton Wolves - Coventry Bees
21.05 - Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles
21.05 - Poole Pirates - Coventry Bees
22.05 - King's Lynn Stars - Poole Pirates
22.05 - Swindon Robins - Leicester Lions
23.05 - Coventry Bees - Eastbourne Eagles
24.05 - Eastbourne Eagles - Swindon Robins
24.05 - The Lakeside Hammers - Poole Pirates
24.05 - Leicester Lions - Birmingham Brummies
26.05 - Coventry Bees - Birmingham Brummies
26.05 - Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
28.05 - Birmingham Brummies - Leicester Lions
28.05 - Poole Pirates - King's Lynn Stars
29.05 - Swindon Robins - Belle Vue Aces
30.05 - The Lakeside Hammers - Swindon Robins
31.05 - Eastbourne Eagles - Leicester Lions
02.06 - Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles
04.06 - Poole Pirates - Wolverhampton Wolves
05.06 - King's Lynn Stars - Birmingham Brummies
06.06 - Coventry Bees - Wolverhampton Wolves
06.06 - The Lakeside Hammers - Belle Vue Aces
07.06 - Leicester Lions - King's Lynn Stars
07.06 - Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces
09.06 - Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers
09.06 - Wolverhampton Wolves - Leicester Lions
11.06 - Poole Pirates - Leicester Lions
11.06 - Birmingham Brummies - Belle Vue Aces
11.06 - King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves
12.06 - Swindon Robins - Wolverhampton Wolves
13.06 - Coventry Bees - Belle Vue Aces
13.06 - The Lakeside Hammers - Leicester Lions
18.06 - Birmingham Brummies - Swindon Robins
18.06 - King's Lynn Stars - Belle Vue
20.06 - Coventry Bees - Poole Pirates
20.06 - The Lakeside Hammers - King's Lynn Stars
21.06 - Leicester Lions - Swindon Robins
21.06 - Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies
23.06 - Belle Vue Aces - Leicester Lions
23.06 - Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars
25.06 - Poole Pirates - Birmingham Brummies
26.06 - King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles
26.06 - Swindon Robins - Coventry Bees
30.06 - Belle Vue Aces - Poole Pirates
30.06 - Wolverhampton Wolves - Swindon Robins
02.07 - Birmingham Brummies - Leicester Lions
02.07 - Poole Pirates - Wolverhampton Wolves
02.07 - King's Lynn Stars - Coventry Bees (do potwierdzenia)
03.07 - Swindon Robins - King's Lynn Stars (do potwierdzenia)
04.07 - Coventry Bees - Swindon Robins
05.07 - Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars
05.07 - The Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves
05.07 - Leicester Lions - Birmingham Brummies
07.07 - Belle Vue Aces - Birmingham Brummies
07.07 - Wolverhampton Wolves - Coventry Bees
09.07 - Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles
09.07 - Poole Pirates - Belle Vue Aces
10.07 - Swindon Robins - Poole Pirates
10.07 - King's Lynn Stars - The Lakeside Hammers
14.07 - Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces
16.07 - Birmingham Brummies - The Lakeside Hammers
16.07 - King's Lynn Stars - Leicester Lions
16.07 - Poole Pirates - Coventry Bees
16.07 - Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves
17.07 - Swindon Robins - Leicester Lions
18.07 - Coventry Bees - Belle Vue Aces
18.07 - The Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles
19.07 - Eastbourne Eagles - Poole Pirates
19.07 - Leicester Lions - The Lakeside Hammers
21.07 - Belle Vue Aces - Swindon Robins
21.07 - Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers
21.07 - Birmingham Brummies - Poole Pirates
23.07 - King's Lynn Stars - The Lakeside Hammers (do potwierdzenia)
24.07 - Leicester Lions - Eastbourne Eagles
24.07 - Swindon Robins - Birmingham Brummies
25.07 - The Lakeside Hammers - Birmingham Brummies
04.08 - Belle Vue Aces - King's Lynn Stars
04.08 - Wolverhampton Wolves - Poole Pirates
06.08 - Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves
06.08 - Poole Pirates - Swindon Robins
07.08 - King's Lynn Stars - Birmingham Brummies
07.08 - Swindon Robins - The Lakeside Hammers
08.08 - Coventry Bees - Wolverhampton Wolves
08.08 - The Lakeside Hammers - Poole Pirates
08.08 - Eastbourne Eagles - Swindon Robins
09.08 - Leicester Lions - Wolverhampton Wolves
11.08 - Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
11.08 - Belle Vue Aces - Coventry Bees
13.08 - Birmingham Brummies - Coventry Bees
13.08 - Poole Pirates - The Lakeside Hammers
14.08 - King's Lynn Stars - Poole Pirates
14.08 - Leicester Lions - Belle Vue Aces
14.08 - Swindon Robins - Eastbourne Eagles
15.08 - Coventry Bees - Birmingham Brummies
15.08 - The Lakeside Hammers - Belle Vue Aces
16.08 - Eastbourne Eagles - Coventry Bees
18.08 - Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers
18.08 - Wolverhampton Wolves - Leicester Lions
20.08 - Birmingham Brummies - Swindon Robins
20.08 - Poole Pirates - Leicester Lions
21.08 - Swindon Robins - King's Lynn Stars
22.08 - Coventry Bees - The Lakeside Hammers
22.08 - King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles
23.08 - Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves
23.08 - The Lakeside Hammers - Coventry Bees
23.08 - Leicester Lions - Poole Pirates
25.08 - Coventry Bees - Leicester Lions
25.08 - Leicester Lions - Coventry Bees
25.08 - Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies
27.08 - King's Lynn Stars - Swindon Robins
30.08 - Eastbourne Eagles - The Lakeside Hammers
01.09 - Belle Vue Aces - Coventry Bees
03.09 - Poole Pirates - King's Lynn Stars (do potwierdzenia)
05.09 - Coventry Bees - Poole Pirates
05.09 - The Lakeside Hammers - King's Lynn Stars
06.09 - Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars
06.09 - Leicester Lions - Swindon Robins
11.09 - Leicester Lions - King's Lynn Stars
12.09 - Coventry Bees - Eastbourne Eagles

Premier League:
13.04 - Scunthorpe Scorpions - Somerset Rebels
19.04 - Peterborough Panthers - Newcastle Diamonds
22.04 - Peterborough Panthers - Somerset Rebels
24.04 - Ipswich Witches - Scunthorpe Scorpions
24.04 - Redcar Bears - Glasgow Tigers
25.04 - Edinburgh Monarchs - Sheffield Tigers
26.04 - Berwick Bandits - Newcastle Diamonds
26.04 - Rye House Rockets - Scunthorpe Scorpions
26.04 - Workington Comets - Peterborough Panthers
27.04 - Glasgow Tigers - Peterborough Panthers
27.04 - Newcastle Diamonds - Berwick Bandits
27.04 - Scunthorpe Scorpions - Plymouth Devils
01.05 - Ipswich Witches - Edinburgh Monarchs
01.05 - Redcar Bears - Somerset Rebels
02.05 - Edinburgh Monarchs - Scunthorpe Scorpions
04.05 - Glasgow Tigers - Redcar Bears
04.05 - Newcastle Diamonds - Workington Comets
05.05 - Ipswich Witches - Newcastle Diamonds
05.05 - Scunthorpe Scorpions - Edinburgh Monarchs
06.05 - Peterborough Panthers - Edinburgh Monarchs
08.05 - Sheffield Tigers - Scunthorpe Scorpions
10.05 - Berwick Bandits - Scunthorpe Scorpions
10.05 - Plymouth Devils - Edinburgh Monarchs
11.05 - Newcastle Diamonds - Peterborough Panthers
11.05 - Workington Comets - Sheffield Tigers
15.05 - Ipswich Witches - Peterborough Panthers
15.05 - Sheffield Tigers - Plymouth Devils
16.05 - Edinburgh Monarchs - Ipswich Witches
16.05 - Plymouth Devils - Newcastle Diamonds
16.05 - Scunthorpe Scorpions - Glasgow Tigers
16.05 - Somerset Rebels - Redcar Bears
17.05 - Berwick Bandits - Ipswich Witches
17.05 - Rye House Rockets - Sheffield Tigers
18.05 - Glasgow Tigers - Workington Comets
18.05 - Newcastle Diamonds - Redcar Bears
20.05 - Peterborough Panthers - Plymouth Devils
21.05 - Ipswich Witches - Redcar Bears
22.05 - Redcar Bears - Ipswich Witches
22.05 - Sheffield Tigers - Rye House Rockets
23.05 - Edinburgh Monarchs - Newcastle Diamonds
23.05 - Plymouth Devils - Scunthorpe Scorpions
23.05 - Somerset Rebels - Sheffield Tigers
24.05 - Berwick Bandits - Workington Comets
25.05 - Glasgow Tigers - Edinburgh Monarchs
25.05 - Newcastle Diamonds - Ipswich Witches
25.05 - Rye House Rockets - Plymouth Devils
25.05 - Workington Comets - Berwick Bandits
26.05 - Scunthorpe Scorpions - Sheffield tigers
27.05 - Peterborough Panthers - Glasgow Tigers
29.05 - Redcar Bears - Berwick Bandits
29.05 - Sheffield Tigers - Workington Comets
30.05 - Edinburgh Monarchs - Glasgow Tigers
30.05 - Plymouth Devils - Berwick Bandits
30.05 - Somerset Rebels - Scunthorpe Scorpions
31.05 - Rye House Rockets - Ipswich Witches
31.05 - Workington Comets - Redcar Bears
01.06 - Glasgow Tigers - Scunthorpe Scorpions
01.06 - Newcastle Diamonds - Edinburgh Monarchs
05.06 - Sheffield Tigers - Glasgow Tigers
07.06 - Rye House Rockets - Somerset Rebels
07.06 - Workington Comets - Scunthorpe Scorpions
08.06 - Newcastle Diamonds - Berwick Bandits
10.06 - Peterborough Panthers - Ipswich Witches
12.06 - Redcar Bears - Plymouth Devils
13.06 - Edinburgh Monarchs - Plymouth Devils
13.06 - Scunthorpe Scorpions - Workington Comets
14.06 - Workington Comets - Edinburgh Monarchs
17.06 - Peterborough Panthers - Workington Comets
19.06 - Redcar Bears - Rye House Rockets
20.06 - Edinburgh Monarchs - Rye House Rockets
20.06 - Scunthorpe Scorpions - Ipswich Witches
20.06 - Somerset Rebels - Glasgow Tigers
21.06 - Berwick Bandits - Redcar Bears
21.06 - Plymouth Devils - Somerset Rebels
21.06 - Rye House Rockets - Glasgow Tigers
22.06 - Glasgow Tigers - Berwick Bandits
22.06 - Newcastle Diamonds - Sheffield Tigers
24.06 - Peterborough Panthers - Sheffield Tigers
26.06 - Ipswich Witches - Rye House Rockets
26.06 - Redcar Bears - Peterborough Panthers
26.06 - Sheffield Tigers - Berwick Bandits
27.06 - Edinburgh Monarchs - Peterborough Panthers
27.06 - Plymouth Devils - Redcar Bears
27.06 - Scunthorpe Scorpions - Newcastle Diamonds
27.06 - Somerset Rebels - Berwick Bandits
28.06 - Berwick Bandits - Peterborough Panthers
28.06 - Rye House Rockets - Redcar Bears
28.06 - Workington Comets - Plymouth Devils
29.06 - Glasgow Tigers - Plymouth Devils
29.06 - Newcastle Diamonds - Scunthorpe Scorpions
01.07 - Peterborough Panthers - Redcar Bears
03.07 - Redcar Bears - Edinburgh Monarchs
03.07 - Sheffield Tigers - Scunthorpe Scorpions
04.07 - Edinburgh Monarchs - Redcar Bears
04.07 - Plymouth Devils - Ipswich Witches
04.07 - Scunthorpe Scorpions - Sheffield Tigers
04.07 - Somerset Rebels - Workington Comets
05.07 - Berwick Bandits - Plymouth Devils
05.07 - Rye House Rockets - Workington Comets
06.07 - Glasgow Tigers - Edinburgh Monarchs
06.07 - Newcastle Diamonds - Plymouth Devils
08.07 - Peterborough Panthers - Rye House Rockets
10.07 - Ipswich Witches - Plymouth Devils
15.07 - Peterborough Panthers - Scunthorpe Scorpions
17.07 - Ipswich Witches - Glasgow Tigers
17.07 - Redcar Bears - Workington Comets
17.07 - Sheffield Tigers - Newcastle Diamonds
18.07 - Edinburgh Monarchs - Workington Comets
18.07 - Plymouth Devils - Glasgow Tigers
18.07 - Scunthorpe Scorpions - Rye House Rockets
18.07 - Somerset Rebels - Newcastle Diamonds
19.07 - Berwick Bandits - Edinburgh Monarchs
19.07 - Rye House Rockets - Peterborough Panthers
19.07 - Workington Comets - Somerset Rebels
20.07 - Glasgow Tigers - Sheffield Tigers
20.07 - Newcastle Diamonds - Somerset Rebels
22.07 - Peterborough Panthers - Plymouth Devils
24.07 - Ipswich Witches - Somerset Rebels
24.07 - Redcar Bears - Scunthorpe Scorpions
24.07 - Sheffield Tigers - Peterborough Panthers
25.07 - Edinburgh Monarchs - Berwick Bandits
25.07 - Scunthorpe Scorpions - Redcar Bears
25.07 - Somerset Rebels - Plymouth Devils
26.07 - Berwick Bandits - Rye House Rockets
26.07 - Plymouth Devils - Somerset Rebels
27.07 - Newcastle Diamonds - Rye House Rockets
27.07 - Workington Comets - Sheffield Tigers
31.07 - Ipswich Witches - Berwick Bandits
31.07 - Redcar Bears - Newcastle Diamonds
01.08 - Plymouth Devils - Sheffield Tigers
01.08 - Scunthorpe Scorpions - Berwick Bandits
01.08 - Somerset Rebels - Ipswich Witches
02.08 - Berwick Bandits - Glasgow Tigers
02.08 - Rye House Rockets - Newcastle Diamonds
02.08 - Workington Comets - Ipswich Witches
03.08 - Glasgow Tigers - Ipswich Witches
03.08 - Newcastle Diamonds - Edinburgh Monarchs
07.08 - Ipswich Witches - Rye House Rockets
07.08 - Redcar Bears - Berwick Bandits
07.08 - Sheffield Tigers - Somerset Rebels
08.08 - Edinburgh Monarchs - Newcastle Diamonds
08.08 - Scunthorpe Scorpions - Peterborough Panthers
08.08 - Somerset Rebels - Rye House Rockets
09.08 - Berwick Bandits - Sheffield Tigers
09.08 - Rye House Rockets - Somerset Rebels
14.08 - Sheffield Tigers - Edinburgh Monarhs
15.08 - Edinburgh Monarchs - Somerset Rebels
15.08 - Plymouth Devils - Rye House Rockets
16.08 - Berwick Bandits - Somerset Rebels
16.08 - Rye House Rockets - Ipswich Witches
16.08 - Workington Comets - Newcastle Diamonds
17.08 - Glasgow Tigers - Somerset Rebels
19.08 - Peterborough Panthers - Ipswich Witches
20.08 - Somerset Rebels - Plymouth Devils
21.08 - Ipswich Witches - Workington Comets
21.08 - Sheffield Tigers - Redcar Bears
22.08 - Plymouth Devils - Peterborough Panthers
22.08 - Redcar Bears - Sheffield Tigers
22.08 - Workington Comets - Glagow Tigers
23.08 - Berwick Bandits - Newcastle Diamonds
24.08 - Glasgow Tigers - Newcastle Diamonds
24.08 - Rye House Rockets - Berwick Bandits
25.08 - Newcastle Diamonds - Glasgow Tigers
25.08 - Scunthorpe Scorpions - Redcar Bears
25.08 - Peterborough Panthers - Berwick Bandits
28.08 - Redcar Bears - Scunthorpe Scorpions
28.08 - Sheffield Tigers - Ipswich Witches
29.08 - Edinburgh Monarchs - Glasgow Tigers
29.08 - Plymouth Devils - Workington Comets
29.08 - Somerset Rebels - Peterborough Panthers
30.08 - Berwick Bandits - Redcar Bears
30.08 - Ipswich Witches - Sheffield Tigers
30.08 - Workington Comets - Rye House Rockets
31.08 - Glasgow Tigers - Rye House Rockets
04.09 - Ipswich Witches - Peterborough Panthers
04.09 - Sheffield Tigers - Workington Comets
06.09 - Rye House Rockets - Edinburgh Monarchs
06.09 - Workington Comets - Glasgow Tigers
07.09 - Glasgow Tigers - Workington Comets

Puchar Ligi Premier League: 

27.03 - Ipswich Witches - Rye House Rockets
29.03 - Workington Comets - Glasgow Tigers
30.03 - Newcastle Diamonds - Redcar Bears
30.03 - Scunthorpe Scorpions - Sheffield Tigers
01.04 - Peterborough Panthers - Somerset Rebels
03.04 - Ipswich Witches - Somerset Rebels
03.04 - Redcar Bears - Scunthorpe Scorpions
03.04 - Sheffield Tigers - Newcastle Diamonds
04.04 - Edinburgh Monarchs - Berwick Bandits
04.04 - Plymouth Devils - Rye House Rockets
05.04 - Berwick Bandits - Edinburgh Monarchs
05.04 - Rye House Rockets - Plymouth Devils
06.04 - Glasgow Tigers - Workington Comets
06.04 - Scunthorpe Scorpions - Redcar Bears
08.04 - Peterborough Panthers - Plymouth Devils
10.04 - Ipswich Witches - Plymouth Devils
10.04 - Redcar Bears - Newcastle Diamonds
10.04 - Sheffield Tigers - Scunthorpe Scorpions
11.04 - Edinburgh Monarchs - Workington Comets
11.04 - Plymouth Devils - Ipswich Witches
11.04 - Somerset Rebels - Peterborough Panthers
12.04 - Berwick Bandits - Glasgow Tigers
12.04 - Rye House Rockets - Somerset Rebels
12.04 - Workington Comets - Edinburgh Monarchs
13.04 - Glasgow Tigers - Berwick Bandits
13.04 - Newcastle Diamonds - Sheffield Tigers
15.04 - Peterborough Panthers - Rye House Rockets
17.04 - Sheffield Tigers - Redcar Bears
18.04 - Edinburgh Monarchs - Glasgow Tigers
18.04 - Ipswich Witches - Peterborough Panthers
18.04 - Peterborough Panthers - Ipswich Witches
18.04 - Redcar Bears - Sheffield Tigers
18.04 - Scunthorpe Scorpions - Newcastle Diamonds
18.04 - Somerset Rebels - Plymouth Devils
19.04 - Berwick Bandits - Workington Comets
19.04 - Plymouth Devils - Somerset Rebels
20.04 - Glasgow Tigers - Edinburgh Monarchs
20.04 - Newcastle Diamonds - Scunthorpe Scorpions
20.04 - Rye House Rockets - Ipswich Witches
20.04 - Workington Comets - Berwick Bandits
25.04 - Somerset Rebels - Rye House Rockets
02.05 - Plymouth Devils - Peterborough Panthers
02.05 - Somerset Rebels - Ipswich Witches
04.05 - Rye House Rockets - Peterborough Panthers

Premier League Knock Out Cup:
25.04 - Plymouth Devils - Redcar Bears
01.05 - Sheffield Tigers - Berwick Bandits
03.05 - Berwick Bandits - Sheffield Tigers
03.05 - Workington Comets - Somerset Rebels
08.05 - Redcar Bears - Plymouth Devils
09.05 - Somerset Rebels - Workington Comets
10.05 - Rye House Rockets - Glasgow Tigers
11.05 - Glasgow Tigers - Rye House Rockets
13.05 - Peterborough Panthers - Scunthorpe Scorpions
05.06 - Ipswich Witches - Workington Comets/Somerset Rebels
06.06 - Edinburgh Monarchs - Sheffield Tigers/Berwick Bandits
06.06 - Scunthorpe Scorpions - Plymouth Devils/Redcar Bears
15.06 - Newcastle Diamonds - Rye House Rockets
16.06 - Newcastle Diamonds - Glasgow Tigers 

Inne:
09.03 - Turniej Ben Fund Bonanza w Leicester
17.03 - Turniej Banks's Olympique w Wolverhampton
19.03 - Turniej Selco Classic w Birmingham
22.03 - Półfinał IM Wielkiej Brytanii do lat 21 w Plymouth
22.03 - Ian Thomas Shield: Workington Comets - Newcastle Diamonds
22.03 - Testimonial Mortena Risagera w Ipswich
23.03 - Ian Thomas Shield: Newcastle Diamonds - Workington Comets
27.03 - Tees Tweed Trophy: Redcar Bears - Berwick Bandits
28.03 - Air Fence Challenge: Edinburgh Monarchs - Glasgow Tigers
28.03 - Air Fence Challenge: Somerset Rebels - Plymouth Devils
29.03 - Air Fence Challenge: Plymouth Devils - Somerset Rebels
29.03 - East of England Cup: Rye House Rockets - Peterborough Panthers
29.03 - Tweed Tees Trophy: Berwick Bandits - Redcar Bears
30.03 - Memoriał Boba Kilby'ego w Swindon
30.03 - Fence Fund Challenge: Glasgow Tigers - Edinburgh Monarchs
04.04 - Tarcza Premier League: Somerset Rebels - Newcastle Diamonds
06.04 - Tarcza Premier League: Newcastle Diamonds - Somerset Rebels
05.04 - Testimonial Rusty'ego Harrisona w Workington
08.06 - Turniej Ashfield Classic w Glasgow
14.10 - Turniej Bank's Olimpique w Wolverhampton
16.10 - Turniej 16 Lapper w Ipswich
Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

***

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaygb.co

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Marek speedway 0
    jestem ciekaw jak sobie grafik Sky sports ustawi czy uraczy nas jeszcze w marcu jakimś spotkaniem czy poczekamy do kwietnia
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • tom89 0
    Tylko 5 drużyn w Elicie ?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×