Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Dolny i Borodulin na starcie "Opolskich Diamentów". Obsada niedzielnego turnieju

W niedzielę na torze Kolejarza odbędzie się turniej indywidualny pod nazwą "Opolskie Diamenty". W zawodach wystąpią zawodnicy miejscowego klubu oraz m.in. dwóch Rosjan i Patryk Dolny.
Oliwer Kubus
Oliwer Kubus

Dla opolan to próba generalna przed ligową inauguracją w Krośnie. Jak pokazały sparingi z ROW-em Rybnik, ich forma jest daleka od ideału. Wyjątek stanowi Kai Huckenbeck, który należy również do faworytów turnieju.

Skład Kolejarza się krystalizuje. Wydaje się, że w drużynie na pierwszy mecz oprócz Huckenbecka znajdą się Stanisław Burza, Rafał Fleger i Oliver Berntzon. Dylemat może dotyczyć obsady piątego miejsca seniorskiego, o ile z korzystnej strony zaprezentuje się Węgier Roland Benko. W przeciwnym razie szansę w Krośnie otrzyma wracający po kontuzji Christian Hefenbrock, który z przyczyn osobistych nie wystartuje w niedzielę. Pod uwagę nie jest brany póki co Thomas Jorgensen. Duńczyk nie wziął udział w spotkaniach kontrolnych Kolejarza ze względu na zaplanowane wcześniej występy w Anglii.

Stawkę niedzielnego turnieju uzupełnią między innymi Patryk Dolny, Władimir Borodulin czy Mathias Schultz. Na liście startowej widnieje również Denis Gizatullin, lecz jak dotąd nie przedstawił on wymaganej do oficjalnych zawodów zgody krajowej federacji.

Turniej, który nazwą miał nawiązywać do projektu urzędu marszałkowskiego "Opolskie Szmaragdy", rozpocznie się o godzinie 14.00.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Lista startowa:
1. Stanisław Burza
2. Denis Gizatullin
3. Damian Dróżdż
4. Steven Mauer
5. Rafał Fleger
6. Oliver Berntzon
7. Marcin Sekula
8. Andriej Kobrin
9. Kai Huckenbeck
10. Władimir Borodulin
11. Roland Benko
12. Łukasz Bojarski
13. Łukasz Przedpełski
14. Patryk Dolny
15. Mathias Schultz
16. Borys Miturski

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (6):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×