Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Znamy ceny biletów na 2. Finał IMŚJ w Ostrowie

17 sierpnia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się 2. Finał IMŚJ. Organizator ustalił już ceny biletów na tę imprezę. - Są przystępne i wierzę, że kibice znów dopiszą - mówi Mirosław Wodniczak.
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik

Bilet normalny na zmagania najlepszych juniorów świata kosztuje 25 złotych. Za ulgową wejściówkę trzeba będzie zapłacić 20 złotych. Bilet na trybunę główną kosztuje 40 złotych. - Zarząd podjął decyzję, by ceny biletów były przystępne dla naszych kibiców. Wierzymy, że fani z Ostrowa i okolic znów zapełnią Stadion Miejski. Liczymy, że najlepsi juniorzy świata jeździć będą przy wypełnionych trybunach - powiedział Mirosław Wodniczak, prezes ŻKS Ostrovia.


W 2007 roku, kiedy ówczesny Klub Motorowy Ostrów organizował jednodniowy Finał IMŚJ na Stadion Miejski w Ostrowie przyszedł nadkomplet 14 tysięcy widzów. Teraz jest to frekwencja nie do powtórzenia, choćby z uwagi na to, że ostrowski finał jest jednym z trzech w całym cyklu rywalizacji o tytuł IMŚJ. Siedem lat temu w Ostrowie rozdawano medale IMŚJ. Mistrzem został wówczas Emil Sajfutdinow, wicemistrzem Chris Holder, a brązowy medal wywalczył Paweł Hlib.

Organizator ustalił już także godzinę rozpoczęcia sierpniowych zawodów na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Rywalizacja w 2. Finale IMŚJ rozpocznie się o godzinie 18:00. - Wkrótce ruszymy z promocją imprezy i przedsprzedażą biletów. O szczegółach będziemy informować kibiców. Przygotowywane są już billboardy. Chcemy dotrzeć do jak najszerszej publiczności. Zapraszamy do Ostrowa fanów z całej Polski. Chociażby mecz Polska - Australia pokazał, że na naszym torze może być kapitalne ściganie. Wierzę, że zmagania najlepszych juniorów świata dostarczą kibicom ogromnych emocji - dodał Wodniczak.

W stawce finalistów IMŚJ jest czterech reprezentantów Polski: Piotr Pawlicki, Kacper Gomólski, Szymon Woźniak i Krystian Pieszczek. Ostrowscy kibice kciuki trzymać będą z pewnością również za żużlowców MDM Komputery ŻKS Ostrovia: Nicklasa Porsinga i Davida Bellego.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy ceny biletów na 2. Finał IMŚJ w Ostrowie są atrakcyjne dla kibiców?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (16)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×