Richard Geyer wygrał w Chemnitz, Kajzer lepszy od Lisieckiego

W sobotę w Chemnitz rozegrano kolejny turniej z cyklu "Speedway on Ice". W zawodach najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy - Richard Geyer.

Dawid Cysarz

Na drugiej pozycji sklasyfikowano Mathiasa Bartza, a na najniższym stopniu podium stanął Ronny Weiss.

W turnieju wystąpiło dwóch polskich zawodników. Lepiej z nich spisał się Marcel Kajzer, który z wygrał finał pocieszenia. Na siódmym miejscu uplasował się Wojciech Lisiecki.
Wyniki: 1. Richard Geyer - 7 (2,2,1,2)  + 1 miejsce w finale A 2. Mathias Bartz - 7 (2,1,2,2) + 2 miejsce w finale A 3. Ronny Weiss - 5 (2,2,0,1) + 3 miejsce w finale A 4. Marcel Kajzer - 4 (1,u,2,1) + 1 miejsce w finale B 5. Hynek Stichauer - 5 (1,1,1,2) + 2 miejsce w finale B 6. Roman Cejka - 3 (0,2,0,1) + 3 miejsce w finale B 7. Wojciech Lisiecki - 3 (1,1,1,0) 8. Michal Dudek - 2 (0,0,2,0) 9. Alain Tripke - 0 (0,0,0,0)