Kokpit Kibice

Grzegorz Walasek odpocznie od żużla!

[tag=3115]Grzegorz Walasek[/tag] wycofał się z meczu Elite League po groźnym upadku. W tej chwili wiadomo już, że zawodnik SPAR Falubazu będzie musiał dłużej odpocząć od żużla.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Pierwsze diagnozy mówiły, że w wyniku upadku ucierpiał kciuk oraz mały palec. W tej chwili wiadomo już jednak, że uraz doświadczonego żużlowca jest poważniejszy. Walaska czeka przerwa w startach. - Wczorajszy upadek Grzegorza Walaska w Anglii niesie za sobą poważniejsze konsekwencje. U zawodnika Falubazu stwierdzono złamanie kciuka i przez najbliższe dwa tygodnie nie wyjedzie on na tor - informuje biuro prasowe zielonogórskiego klubu.


Walasek kontuzji nabawił się w meczu Belle Vue Aces z Leicester Lions. Upadek zawodnika SPAR Falubazu spowodował Szymon Woźniak. Zawodnik wstał z toru o własnych siłach, ale nie kontynuował rywalizacji. 

Kontuzja Walaska to z pewnością zła informacja dla zielonogórskich kibiców. Ich klub kolejne spotkanie ligowe pojedzie 26 kwietnia. Wtedy SPAR Falubaz podejmie KS Toruń, który zmaga się ze znacznie poważniejszymi problemami kadrowymi.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (71):

Zobacz więcej komentarzy (58)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×