KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Jest nowa godzina szlagieru Nice PLŻ w Ostrowie. Gwiazdy Rybnika zdążą?

Nie jak pierwotnie planowano o godzinie 13:45, ale o 16:00 rozpocznie się przełożony mecz I kolejki Nice PLŻ pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia a ŻKS ROW Rybnik.

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Pierwotnie mecz dwóch faworytów Nice Polskiej Ligi Żużlowej MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia i ŻKS ROW Rybnik miał się odbyć 6 kwietnia na inaugurację sezonu. Był to oczywiście mecz telewizyjny, który miał się rozpocząć o godzinie 13:45. Kiedy jednak przełożono całą żużlową inaugurację na 17 maja dla rybniczan pojawił się problem. Dzień wcześniej w dalekim Tampere dwóch reprezentantów tego klubu ścigać się będzie w Grand Prix Finlandii.
Kilka dni temu Krzysztof Mrozek zapowiadał, że Ostrów gra nie fair i na szlagier wyśle rezerwowy skład swojej drużyny. ŻKS Ostrovia ripostował, nie zgadzając się na zmianę terminu szlagierowego meczu, bo i trudno faktycznie znaleźć wolną niedzielę w kalendarzu. Ostatecznie znaleziono kompromisowe rozwiązanie.

Mecz pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia a ŻKS ROW Rybnik odbędzie się zgodnie z terminarzem, 17 maja.  Rozpocznie się jednak nie o godzinie 13:45, ale o 16:00. Uczestnicy SGP, reprezentujący barwy ŻKS ROW Rybnik, Chris Harris i Troy Batchelor powinni zdążyć z Tampere do Ostrowa, bo przecież niemalże o tej samej porze rozpoczną się dwa mecze w PGE Ekstralidze, gdzie składy drużyn naszpikowane są uczestnikami cyklu SGP.

Miejmy nadzieję, że kompromisowa decyzja w sprawie szlagieru Nice PLŻ sprawi, że kibice będą świadkami wielkiego widowiska, a obie ekipy wystąpią w najmocniejszych składach i stoczą walkę fair play.

Czy późniejsza godzina szlagierowego meczu w Ostrowie jest dobrym rozwiązaniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (45)
Zobacz więcej komentarzy (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×