Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Stal spotkała się z Krzysztofem Kasprzakiem. Nie ma porozumienia

Prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora spotkał się w środę z Krzysztofem Kasprzakiem, ale nie udało się wypracować porozumienia. Potrzebne będzie kolejne spotkanie.
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski

Nie jest tajemnicą, że gorzowianie widzą w przyszłorocznym składzie miejsce dla Krzysztofa Kasprzaka, ale już w innej roli. To efekt słabego sezonu w wykonaniu żużlowca. Rozmowy są na razie trudne, bo w grę wchodzą poważne cięcia w kontrakcie.

- Potwierdzam, że wczoraj się spotkaliśmy z Krzysztofem Kasprzakiem. Omówiliśmy dogłębnie miniony sezon. Dyskutowaliśmy również na temat jego startów w barwach Stali Gorzów w 2016 roku - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty Ireneusz Maciej Zmora.

Obie strony nie doszły do porozumienia i negocjacje będą kontynuowane. - Na razie nie ma ani optymizmu, ani pesymizmu - tłumaczy prezes gorzowskiego klubu. - Musimy się spotkać minimum jeszcze raz w najbliższej przyszłości. Zawodnik rozumie, że miniony sezon nie był udany. Doskonale zdaje sobie sprawę, że problemy Stali Gorzów były konsekwencją jego słabszej postawy. Krzysztof wie, że tegoroczny wynik indywidualny daje wiele do myślenia w kontekście jego pozycji w gorzowskim zespole w roku przyszłym. Na tym zakończyliśmy w zasadzie na razie rozmowy, a to oznacza, że na pewno musimy się spotkać jeszcze raz i w dalszym ciągu dyskutować o tym, co będzie w przyszłości - podsumował Zmora.

Czy Stal Gorzów powinna zrezygnować z Krzysztofa Kasprzaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (141)
 • Pink_Floyd_Gno Zgłoś komentarz
  Tylko 1 liga go uratuje. Pomoże mu się odbudować. KK tylko i wyłącznie miał dobry sezon 2014 dzięki tłumikom. Świat odpalił po powrocie starych tłumików a Krzysiu się cofnął.
  Czytaj całość
  Trochę go też pycha załatwiła
  • KACPER.U.L Zgłoś komentarz
   Kasprzok do Falubazu.Tam teraz liczą każdy grosz nie to co rok temu kiedy kontraktowano aby nadpłacać,przepłacać tylko po to aby zrobić Majstra.Teraz szykuje się tam skład
   Czytaj całość
   oszczędnościowy więc Kasprzok pasuje.I Cieślak również ze swymi promilami:)
   • J. Szymkowiak Zgłoś komentarz
    Gorzówek cały czas myśli że każdy zawodnik pragnie jeździć dla nich? Dzisiaj pieniążki są w Lesznie a jutro będą gdzie indziej.
    • J. Szymkowiak Zgłoś komentarz
     Zapraszamy do Falubazu. Falubaz teraz powinien podbijac stawke jak to Money makes Money robil rok temu z Walaskiem :DDD
     • Bulbazaur Zgłoś komentarz
      Stal nie powinna rezygnować z Kasprzaka! To jest jeden słabszy sezon, Hampel również fatalną końcówkę 2014, a do kontuzji w tym sezonie jeździł jak należy! Nie możemy skreślić
      Czytaj całość
      zawodnika po jednym słabym sezonie. Dlaczego? Bo to dzięki niemu zdobyliśmy mistrzostwo Polski w 2014 roku! Nikt już nie pamięta, z jaką kontuzją dla nas jeździł? Ryzykując swoje zdrowie i to bardzo, każdy pamięta już tylko ten SŁABY sezon. Owszem, był fatalny i trzeba mu pomniejszyć kontrakt, aby się opamiętał, bo gdzieś tam w chmurach Krzysiu chyba wylądował, ale po porządnym zimnym prysznicu, powinien wrócić na właściwe tory, nie wiadomo czy poziom z 2014 osiągnie, ale myślę, że gorszego sezonu niż miniony powtórzyć się nie da. Nie opluwajmy go, bo rok temu był bohaterem, jeździł z bardzo poważną kontuzją, czy dla kasy, czy dla dobra Stali, to już nie ważne, ale jeździł i to dzięki niemu w największej mierze euforia była mistrzowska.
      • Alaska Zgłoś komentarz
       Kasprzak ma obniżkę aż o 31 miejsc.
       • Alaska Zgłoś komentarz
        Kontrakt o profesjonalne uprawianie sportu żużlowego § 5 3) Klub ma prawo do stosunkowego obniżenia lub podwyższenia ogólnej kwoty wynagrodzenia (stałego i zmiennego)przysługującego
        Czytaj całość
        Zawodnikowi z kontraktu na dany sezon według zasady, że odpowiednio obniżenie lub podwyższenie wynagrodzenia będzie miało miejsce w przypadku odpowiednio obniżenia lub podwyższenia pozycji zajmowanej przez Zawodnika w klasyfikacji średniej biegopunktowej publikowanej przez odpowiedni dla danych rozgrywek podmiot zarządzający. na koniec danego sezonu w stosunku do miejsca zajmowanego przez Zawodnika w tejże klasyfikacji w sezonie poprzednim w ten sposób, że: a) spadek lub awans o 5 miejsc spowoduje odpowiednio zmniejszenie lub zwiększenie przysługującego zawodnikowi wynagrodzenia o 5%, b) spadek lub awans o 10 miejsc spowoduje odpowiednio zmniejszenie lub zwiększenie przysługującego zawodnikowi wynagrodzenia o 10%, c) spadek lub awans o 15 miejsc spowoduje odpowiednio zmniejszenie lub zwiększenie przysługującego zawodnikowi wynagrodzenia o 15%, d) spadek lub awans o 20 miejsc spowoduje odpowiednio zmniejszenie lub zwiększenie przysługującego zawodnikowi wynagrodzenia o 20%.
        • RECON_1 Zgłoś komentarz
         Nie chca dac podwyzki, malo tego jeszcze chca obciac obecny kontrakt i to dosc znaczaco...a ze Cysiu to uparciuch wiec bedzie walczyl o swoje PLNy i jesli w drugiej turze rozmow nie dojda to
         Czytaj całość
         porozumienia to odpali swoj telefonik i rozpocznie wedrowki po Polsce zeby sie gdzies wkrecic, pytanie tylko czy ktos mu da taka kase o jakiej ten marzy.
         • Radass Zgłoś komentarz
          Ja bym sobie dał z nim spokój na miejscu Zmory, znowu bedzie w parkingu atmosferę"tworzył".
          • GRYK Zgłoś komentarz
           Moim skromnym zdaniem KK pogubił się po wprowadzeniu przelotowych tłumików tak jak Gollob gdy wprowadzono nieprzelotowe. Po drugie dzwon z końca poprzedniego sezonu też jakiś ślad
           Czytaj całość
           zostawił. Nie rozumiem tylko kibiców którzy teraz go opluwają i szydzą sobie z niego a rok wcześniej nosiliby go na rękach. Tak na marginesie to w tym sezonie cały zespół oprócz Bartka pojechali gorzej w stosunku do poprzedniego roku. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców i życzę sobie aby w następnym sezonie KK pokazał wszystkim czy to w Stali czy innym klubie że sezon 2015 był tylko wypadkiem przy pracy.
           • teknokiller Zgłoś komentarz
            Taka akcja może świadczyć o jednym ,posadka dla 507 już gdzieś w Polsce czeka.
            • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
             KK za wiele na kolejny sezon kasy nie dostanie, jak by dostał 1/3 z tego co w tym sezonie może się cieszyć. z Gorzowa, Może jakiś klub 1L się załapie.
             • -ROMAN- Zgłoś komentarz
              KK tak naprawdę powinien paść na kolana i przeprosić za miniony sezon zarząd klubu jak i kibiców Stali. No i oczywiście prosić o możliwość jazdy w następnym sezonie aby odkupić
              Czytaj całość
              swoje winy.
              Zobacz więcej komentarzy (52)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×