Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Jaka przyszłość Tobiasza Musielaka?

Tobiasz Musielak w tym roku musiał walczyć o skład w Fogo Unii Leszno. Na razie nie wie jednak jeszcze, co go czeka w kolejnym sezonie. - Rozmowy ze mną będą prowadzone na końcu - mówi.
Piotr Walkowiak
Piotr Walkowiak

Przed zakończeniem sezonu Tobiasz Musielak odjechał jeszcze w ten weekend dwa turnieje. Wziął udział w Memoriale Alfreda Smoczyka i Łańcuchu Herbowym. Szczególnie w Lesznie jego występ był całkiem udany. - Ciężko powiedzieć, czy to dobry prognostyk przed kolejnym rokiem. Jest kilka miesięcy przerwy. Trzeba ten okres ciężko przepracować i podejść na luzie do przyszłego sezonu - przyznał.

W mijającym już roku, "Tofeek" przez cały czas musiał walczyć o miejsce w składzie Fogo Unii Leszno. Nie pomogła mu w tym na pewno również kontuzja obojczyka, której nabawił się w połowie maja. Przez nią leszczynianin miał później sporo problemów z powrotem do dobrej dyspozycji. Ostatecznie zakończył sezon ze średnią biegową 1,211.

Jego przyszłość nie jest jeszcze jasna. W ekipie Byków trzech seniorów ma ważne kontrakty. Są to Emil Sajfutdinow, Nicki Pedersen oraz Grzegorz Zengota. W przypadku, gdy klub zawrze porozumienie także z braćmi Pawlickimi - Przemysławem i Piotrem, Tobiasz Musielak znów będzie skazany na walkę o skład.

- Zobaczymy, jak ułoży się to w Lesznie i ilu zawodników będzie w kadrze klubu - stwierdził. - Mam kontrakt ważny i został tylko do dogadania aneks finansowy. Patrząc z logicznego punktu widzenia, rozmowy ze mną będą prowadzone na końcu. Nie oczekuję jednak też, że szybciej będzie to rozwiązane - zakończył.

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Na jaki krok powinien zdecydować się Tobiasz Musielak?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (27):

Zobacz więcej komentarzy (14)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×