Upadek Petera Kildemanda w Szwecji. Duńczyk odwieziony do szpitala
Pech duńskiego zawodnika spotkał w starciu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Rospiggarną Hallstavik. Już w pierwszym swoim wyścigu Peter Kildemand zanotował upadek, po którym trafił do szpitala.
Mateusz Makuch
Jak relacjonował szwedzki portal norrteljetidning.se, w trzecim biegu dnia doszło do kontaktu pomiędzy Peterem Kildemandem a Andreasem Jonssonem. Duńczyk przeleciał przez kierownicę i górnymi partiami ciała uderzył o tor.
Z owalu w Motali zabrał go ambulans, który przetransportował zawodnika Piraterny do szpitala. Wkrótce poznamy jego stan zdrowia.
W Polsce Peter Kildemand reprezentuje barwy broniącej mistrzowskiego tytułu Fogo Unii Leszno.
ZOBACZ WIDEO Walasek: problemy już za mną. Jeszcze polatam (źródło: TVP)
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
norrteljetidning.se
Komentarze (12):
-
.Jaszczomb. Zgłoś komentarz
Nicki uratowany. -
shtrekCz-wa Zgłoś komentarz
W jakiej tv można w tym roku oglądać Elitserien? W tamtym roku mecze były chyba pokazywane w Eurosporcie 2, a jak jest w tym roku? -
FalubazJarak Zgłoś komentarz
Zdrowia -
sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
Ciekawie to nie wyglądało .Szybkiego powrotu do zdrowia.Leszno i tak na niczym nie straci gdyż jak mówił Adaś Peter odsunięty od składu. -
Wściekły Byk Zgłoś komentarz
"Peter has been scanned and everything is okay, but a lot of pain in the back and the chest". -
Tommy DeVito Zgłoś komentarz
Zdrowia Peter oby wszystko było o.k. -
yes Zgłoś komentarz
Znowu o pechu Kildemanda. Coś się dzieje, albo dziać przestaje. -
szurszacz Zgłoś komentarz
dobrze że polska liga nie jedzie, bo nawet ze złamaną ręką gryczka by powiedział że nic mu nie jest -
Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce Zgłoś komentarz
No to Leszno poza play-off w tej sytuacji. -
zielony pagór Zgłoś komentarz
Zdrówka pajączku -
malin1976 Zgłoś komentarz
W przyszłym roku gdy odejdzie z Leszna będzie wymiatał . Idealny zawodnik pod numery 10 i 12 dla beniaminka . Może powrót do Łodzi ? -
UNIA LESZNO kks Zgłoś komentarz
Cóż powiedzieć, wiele ostrych ataków na innych zawodników no i jeden z nich o którym mowa wyżej zakończony kontuzją.