Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Marek Cieślak: Piotrek Protasiewicz mnie pozytywnie zaskoczył

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra rzutem na taśmę wygrał w Gorzowie z miejscową Stalą 46:44. To oznacza brak bonusa dla którejkolwiek z drużyn. Sprawa pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej wciąż pozostaje więc otwarta.
Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
Marek Cieślak WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Marek Cieślak

Stanisław Chomski (trener Stali Gorzów): Brakowało zwycięstw indywidualnych. Przy pięciu takich wygranych i tak osiągnęliśmy korzystny wynik. Zielonogórzanie rozpracowali tę końcówkę. My nie mieliśmy armat. Była taka taktyka, żeby na początku narzucić swój styl i to nam wyszło. Nie wyszła nam końcówka.

Marek Cieślak (trener Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra): Piotrek zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo on nie za bardzo lubił tutaj jeździć. Obawiałem się, jak sobie da radę. Pojechał naprawdę super. Nasi zawodnicy dobrze pojechali. Jakby nasi jechali słabo, to tamci by przegrywali.

Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów): Trudno cokolwiek powiedzieć. Przegraliśmy u siebie, więc nie jest radośnie. Każdy dawał z siebie wszystko, ale się nie udało. Przejechałem parę ustawień i raz było dobrze, innym razem źle. Tor był dla wszystkich jednakowy, więc nie możemy zwalać na nawierzchnię. Musieliśmy się po prostu dopasować.

Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra): Mieliśmy pecha w pierwszym spotkaniu, bo Doyle po drugim biegu pojechał do szpitala i jechaliśmy praktycznie w 2,5 zawodnika. Jednak udało się zrobić 44 punkty. Tym razem było inaczej, więcej szczęścia, mniej kontuzji. Odjechaliśmy bardzo dobre zawody. Czekałem kilka lat, żeby cieszyć się ze zwycięstwa w Gorzowie. Wydaje mi się, że w moim wykonaniu były to fajne wyścigi.

Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów): Początek zawodów, przynajmniej dla mnie, nie był najlepszy, bo w pierwszym biegu przyjechałem daleko z tyłu. Potem zrobiłem poprawkę w motocyklu w dobrą stronę. Tor się cały czas zmieniał i w pewnym momencie zielonogórzanie szybciej dopasowali się do tego toru i szli w tym kierunku, w którym trzeba było iść.

ZOBACZ WIDEO "Halo, tu Rio": miasto Boga czy bez Boga? (źródło TVP)Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (16):

 • kiler 1 Zgłoś komentarz
  Protasiewiczowi się wydaje,że wyścigi w jego wykonaniu byly fajne.Jest w błędzie,źle mu się wydaje.Nie były fajne.Jego wyścigi były lapitalne!!! To była poezja żużla! Brawo!
  • Henryk Zgłoś komentarz
   Piotr Protasiewicz i wszystko jasne, brawo za wspaniałą postawę i świetny mecz.
   • stalowy paprykarz Zgłoś komentarz
    Zastanawia mnie dlaczego tor był tak twardy. Czasy biegów były słabiutkie. Tor ma być równy i bezpieczny, ale po co beton? Walki na dystansie i mijanek prawie nie było. Zazwyczaj start i
    Czytaj całość
    pierwszy łuk ustawiał kolejność. Co oczywiście w żadnej mierze nie umniejsza uznania dla trójki Faluzbazów, pojechali świetnie i w trzech wygrali mecz. Gratulacje. A w Stali zawalił KK. Jego kilku punktów najbardziej zabrakło. BZ, MZ i PP zrobili swoje, PUK trochę poniżej oczekiwań. Reszta jak zwykle.
    • netoperek Zgłoś komentarz
     Dudek i Doyle byli świetni ale Pepe kapitalny! Jest jak wino - im starszy tym lepszy! Brawo!
     • użytkownik usunoł konto Zgłoś komentarz
      Gdyby Cieślak postawił na Pieszczka zamiast Ruskiego uchodźcę z Ukrainy, to Falubaz wygrał by ten mecz z bonusem i awansował do PO z 1 miejsca.
      • barabasz Zgłoś komentarz
       Świetne zawody w wykonaniu Pepe, choć trzeba również powiedzieć, że Dudek, Doyl i Karpow pojechali wyśmienicie. Krycha starał się ale coś Mu nie szło dobrze. Saszka jak Niedźwiedź
       Czytaj całość
       muszą bardzo dużo nad sobą pracowac aby uzyskiwać jakieś wyniki. W Stali nierówno jechali wszyscy raz mieli wzloty innym razem oglądali plecy rywali. Tak słabego meczu w wykonaniu Bartka dawno już nie widziałem, ale może był przemęczony po GP. Walka o wygranie RZ będzie do ostatniego biegu ostatniej kolejki.
       • kibiczkinic Zgłoś komentarz
        Pogode do zrobienia touru takiego jaki chcą mieli wyśmienitą, czegoś tu nie rozumiem.....
        • Spar Zgłoś komentarz
         Super mecz w wykonaniu PePe:)
         • zulew Zgłoś komentarz
          No Piotr Protasiewicz, jestem zadziwiony! Ponadto muszę to dodać, że ten Cieślak to prawdziwy maestro. Od kilku meczów bezbłędne zmiany i ustawienia zawodników na decydujące biegi.
          • Czuczo Gomez Zgłoś komentarz
           Akurat na miejscu Przemka Pawlickiego nie szlajałbym się za bratem po Szwecjach, tylko sobotę i niedzielę poświęcił na solidny trening. Bo potem trzeba pleść takie głupoty o
           Czytaj całość
           dopasowywaniu się. Wiadomo było kto przyjeżdża i jak ważny dla obu ekip jest to mecz.
           • Rysio-z-Klanu Zgłoś komentarz
            "Jakby nasi jechali słabo, to tamci by przegrywali. "....? Jakoś nie mogę zrozumieć o co Shrekowi chodzi w tym zdaniu.No,ale jak wiadomo język ojczysty nigdy nie był u Cieślaka
            Czytaj całość
            najsilniejszą stroną:)
            • Ultrass. Zgłoś komentarz
             Bo to nasz kapitan. Co do redaktora to chyba się pomyliłeś z powołaniem bo podaje się prawdziwe informację i cytaty.
             • DB Magpie Zgłoś komentarz
              Panie redaktorze M. dlaczego nie napisaliście prawdziwej wypowiedzi PePe tylko piszecie własną " interpretację" hm? Piotr nie powiedział tego zdania cytuję : "Wydaje mi się, że w moim
              Czytaj całość
              wykonaniu były to fajne wyścigi". Piotrek powiedział tak : " Tak po męsku to powiem, że naprawdę odjechałem dziś zajebiste zawody". Taka wypowiedź nie wykracza poza granice kultury a tylko podkreśla jak duże znaczenie i jak dużą radość dało zawodnikowi.
              Zobacz więcej komentarzy (3)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×