Brytyjczyk i Duńczyk dołączyli do składu Coventry Bees

Działacze Coventry Bees rozpoczęli budowę składu na sezon 2017. Jako pierwsi umowy z Pszczołami podpisali Daniel King oraz Kenneth Bjerre. Brytyjczyka mianowano również kapitanem zespołu.

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Daniel King / Na zdjęciu: Daniel King

W przyszłym roku do rywalizacji w Premiership ekipa Coventry Bees przystąpi ze znacznie zmienionym składzie. Z zespołem pożegnał się już Chris Harris, który przez wiele lat był jednym z liderów Pszczół. Ważą się również dalsze losy w drużynie Krzysztofa Kasprzaka.

W zespole z Brandon zostaje za to Daniel King. Aktualny Indywidualny Mistrz Wielkiej Brytanii ustalił warunki nowego kontraktu z działaczami. King w przyszłym sezonie będzie legitymować się średnią 7,22, która dobrze komponuje się do wizji składu Coventry Bees. King przejmie również po Harrisie funkcję kapitana.

Nową postacią w Coventry będzie za to Kenneth Bjerre, który w ostatnich latach rywalizował w Wielkiej Brytanii w ekipie King's Lynn Stars. Duńczyk w przyszłym roku będzie się legitymować średnią 8,22, co przekonało włodarzy klubu do transferu.

- Funkcja kapitana zespołu jest docenieniem zasług Daniela Kinga. On kocha ten klub i od początku było wiadome, że chce nadal startować w Coventry. Wiemy czego od niego oczekiwać i wierzę, że jest w stanie utrzymać formę i prezentować jazdę z minionego sezonu. Z kolei Kenneth jest zdeterminowany, aby wrócić do dobrej jazdy w Wielkiej Brytanii. On oczekuje, że będzie naszym numerem jeden, ale myślę, że Daniel też będzie miał coś do powiedzenia w tej kwestii - powiedział Mick Horton, promotor klubu z Coventry.

ZOBACZ WIDEO Stanisław Chomski: Zmarzlik ma zadatki na mistrza świata, ale...


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Kenneth Bjerre będzie liderem Coventry Bees w sezonie 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×