WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Pomysł Falubazu na młodzież. Zadanie dla Jabłońskiego. Współpraca z PSŻ Poznań?

Falubaz Zielona Góra był mocno krytykowany za podejście do tematu szkolenia. Klub staje na głowie, by to zmienić. W grudniu przedstawi konkretne plany. Dojdzie do współpracy z PSŻ Poznań? Trenerem zostanie Krzysztof Jabłoński?
Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
WP SportoweFakty / Tomasz Oktaba / Krzysztof Jabłoński. Czy zostanie szefem teamu Mateusza Tondera?

- Nie chcę teraz nic mówić o naszych pomysłach na młodzież, bo jeszcze wszystko się kotłuje i zastanawiamy się, jak to ostatecznie ułożyć - stwierdza rzecznik prasowy klubu Marcin Grygier pytany przez nas o współpracę Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra z Naturalną Medycyna PSŻ Poznań i trenerskie zadanie dla Krzysztofa Jabłońskiego. Przypomnijmy, że ten ostatni podpisał z Falubazem tzw. kontrakt warszawski.

- Jeśli chodzi o Krzysztofa, mogę zdradzić, że być może będzie on mocniej zaangażowany w pracę w teamie Mateusza Tondera - przyznaje Grygier. - W minionym sezonie Jabłoński robił naszemu juniorowi sprzęt. Możliwe, że za rok formuła współpracy zostanie rozszerzona - dodaje.

Co do współpracy z PSŻ Poznań jest całkowita cisza. Falubaz nabiera wody w usta, a prezes drugoligowca Arkadiusz Ładziński mówi jedynie, że on jest zawsze gotowy na współpracę. Nie wiem więc na czym miałaby ona polegać, choć najpewniej chodzi o umożliwienie startu zielonogórskim juniorom w PSŻ.

Cały misternie układany w ostatnich dniach plan (mowa wyłącznie o personaliach) może się zmienić po przyjściu nowego trenera. Zwłaszcza jeśli zostanie nim Adam Skórnicki. Warto przypomnieć, że kilka tygodni temu zgłosił on swoją kandydaturę na trenera zielonogórskiej młodzieży. Falubaz specjalnie się nią nie zainteresował, ale wówczas panowało w klubie przekonanie, że Marek Cieślak zostanie z zespołem. Teraz gdy go nie ma, wiele może się zmienić. Skórnicki w podwójnej roli? To całkiem prawdopodobne.

ZOBACZ WIDEO Robert Kubica może liczyć na wsparcie polskich kibiców. Wyjątkowa flaga debiutuje w Abu Zabi

Czy Falubaz powinien nawiązać współpracę z PSŻ Poznań?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (9):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×