Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

#EkspertPGEE: Graj w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi

Już 19 grudnia rozpocznie się wielki quiz PGE Ekstraligi #EkspertPGEE. Można będzie w nim zbierać punkty do klasyfikacji generalnej, a ośmiu najlepszych uczestników piętnastu rund eliminacyjnych pojedzie na Wielki Finał do Warszawy.
Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Baner reklamujący quiz Ekstraligi Żużlowej WP SportoweFakty / Ekstraliga Żużlowa / Baner reklamujący quiz Ekstraligi Żużlowej.

Będą tam na nich czekać atrakcyjne nagrody. Wszystko w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi. Konkurs przeznaczony jest dla zalogowanych użytkowników aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi. Będzie polegał na udzielaniu odpowiedzi na zamknięte pytania testowe dotyczące rozgrywek, regulaminów, wyników, ale również kwestii zakulisowych, którymi interesują się kibice.

Uczestnikiem zabawy będzie można zostać w każdym momencie, chociaż odbędzie się piętnaście rund eliminacyjnych od grudnia 2017 roku do marca 2018 roku, w których w określonym przez organizatorów czasie (zostanie przedstawiony w regulaminie) należało będzie odpowiadać na pytania. - Ustaliliśmy, że to będzie format "meczu". Zawsze piętnaście pytań i zawsze o określonej z góry skali trudności, a więc za 3, 2 i 1 punkt - opowiada Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi. - Nasz konkurs będzie uruchamiany zawsze o godzinie 20:00 w piątki, będzie tylko jeden wyjątek - wystartujemy z nim we wtorek 19 grudnia. Triumfator warszawskiego finału pojedzie do domu z atrakcyjnym pakietem nagród i prestiżowym tytułem eksperta najlepszej żużlowej ligi świata - dodaje.

Co warte podkreślenia, wszystkie rundy eliminacyjne odbędą się w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że odpowiadać będzie można na pytania jedynie w oparciu o własną wiedzę, bez możliwości korzystania z pomocy różnych źródeł internetowych, ponieważ... nie będzie na to czasu. Organizatorzy zaplanowali 15 sekund na odpowiedź w każdym z pytań. Ogółem uczestnikom zadanych będzie 225 pytań o żużlu. Zdecydowaną większość z nich przygotowała PGE Ekstraliga, a także Rafał Gurgurewicz, jeden z jej kibicowskich Ambasadorów, który zajmuje się statystykami.

Część pytań to również wkład Redakcji WP SportoweFakty, w której siedzibie rozegrany zostanie Wielki Finał konkursu na wiosnę przyszłego roku. Będzie on przeznaczony dla najlepszej ósemki uczestników eliminacji.

Nagrody w Wielkim Finale #EkspertPGEE:
I miejsce: podwójne zaproszenie najwyższej możliwej kategorii na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 12.05.2018, zegarek AZTORIN, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2018 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

II miejsce: podwójne zaproszenie zwykłe na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 12.05.2018, zegarek AZTORIN, podwójne zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi 2018 oraz gadżety PGE Ekstraligi.

III miejsce: podwójne zaproszenie zwykłe na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w dniu 12.05.2018, gadżety PGE Ekstraligi.

Dla uczestników finału, którzy zajmą miejsca od czwartego do ósmego przewidziano nagrody pocieszenia w postaci gadżetów. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Wkrótce więcej szczegółów na temat pełnego regulaminu.

Stąd można pobrać aplikację mobilną PGE Ekstraligi:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.speedwayekstraliga.app
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/pge-ekstraliga/id1224945522?mt=8

ZOBACZ WIDEO Ogólny stan zdrowia Golloba bardzo dobry. "Niestety utrzymuje się głęboki niedowład kończyn dolnych"

Czy weźmiesz udział w quizie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×