WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

W PGE Ekstralidze dziewięciu sędziów i ośmiu komisarzy toru

W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego podała między innymi listę arbitrów i komisarzy toru, którzy w sezonie 2018 będą mogli być wyznaczani na spotkania PGE Ekstraligi.
Dawid Borek
Dawid Borek
WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Falubaz - GKM

W sezonie 2018 spotkania PGE Ekstraligi będzie mogło prowadzić dziewięciu arbitrów, natomiast za przygotowanie nawierzchni zadba ośmiu komisarzy toru. Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie podała ponadto obsadę sędziowską najbliższych zawodów w Polsce, a także poinformowała o zmianie terminów dwóch meczów Nice 1.LŻ.

Komunikat Głównej Komisji Sportu Żużlowego:

2. Informujemy, że mecz 4. rundy DM I Ligi pomiędzy Euro Finannce Polonią Piła a Lokomotivem Daugavpils odbędzie się w dniu 24.06.2018 r. (niedziela) - zamiast 29.04.2018 r.

3. Informujemy, że mecz 11. rundy DM I Ligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Speed Car Motorem Lublin odbędzie się w dniu 24.06.2018 r. (niedziela) - zamiast 29.07.2018 r.

4. Lista sędziów i komisarzy torów, którzy mogą być wyznaczani na mecze PGE Ekstraligi:

Sędziowie:
1. Ryszard Bryła
2. Wojciech Grodzki
3. Artur Kuśmierz
4. Piotr Lis
5. Krzysztof Meyze
6. Michał Sasień
7. Paweł Słupski
8. Michał Stec
9. Remigiusz Substyk

Komisarze toru:
1. Zbigniew Kuśnierski
2. Jacek Woźniak
3. Tomasz Welc
4. Krzysztof Okupski
5. Arkadiusz Kalwasiński
6. Jacek Krzyżaniak
7. Maciej Głód
8. Krzysztof Guz 

5. Obsady sędziów:

27.03.2018 r. (wtorek)
Eliminacje Złotego Kasku
Gdańsk, godz. 16:30 - sędzia: M. Sasień + stażysta G. Woźniak
Poznań, godz. 16:00 - sędzia: R. Bryła + stażysta D. Kowalski
Ostrów Wlkp., godz. 16:00 - sędzia: K. Meyze + stażysta P. Palka

31.03.2018 r. (sobota)
Finał Złotego Kasku Piła - sędzia: P. Słupski

24.03.2018 r. (sobota), godz. 14:30
65-lecie Zenona Plecha (Zenon Plech zaprasza), Gdańsk - sędzia: M. Sasień

25.03.2018 r. (niedziela), godz. 15:00
Speedway Best Pairs, Toruń - sędzia: A. Kuśmierz

1.04.2018 r. (niedziela), godz. 18:00
XV Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów - sędzia: K. Meyze

02.04.2018 r. (poniedziałek) godz. 13:45
Super Mecz Car Gwarant Start Gniezno - Fogo Unia Leszno - sędzia: W. Grodzki

02.04.2018 r. (poniedziałek), godz. 16:15
Memoriał Rifa Saitgariejewa, Ostrów Wlkp. - R. Substyk + stażysta K. Bryła

06.04.2018 r. (piątek) godz. 16:00
II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, Bydgoszcz - sędzia: R. Substyk + stażysta P. Stefankiewicz

6. Wydano licencje torów na 2018 rok:

Tory żużlowe: Toruń, Wrocław, Gniezno, Leszno, Rybnik, Gorzów Wlkp. (licencja ważna do 5 kwietnia 2018)
Tory mini żużlowe: Toruń, Rybnik, Wawrów

ZOBACZ WIDEO Kim Jason Doyle będzie za 20 lat?

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
PZM

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • FILEMON 0
    Leszno nie ma po co jechac do Gniezna bo i tak przegrają. W koncu sędziuje Grodzki
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Dawido 0
    Mógłby ktoś napisać skąd są ci panowie ?z góry dzięki
    Sędziowie:
    1. Ryszard Bryła
    2. Wojciech Grodzki
    3. Artur Kuśmierz
    4. Piotr Lis
    5. Krzysztof Meyze
    6. Michał Sasień
    7. Paweł Słupski
    8. Michał Stec
    9. Remigiusz Substyk

    Komisarze toru:
    1. Zbigniew Kuśnierski
    2. Jacek Woźniak
    3. Tomasz Welc
    4. Krzysztof Okupski
    5. Arkadiusz Kalwasiński
    6. Jacek Krzyżaniak
    7. Maciej Głód
    8. Krzysztof Guz

    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • yes 0
    Czy tylu wystarczy zawsze i na wszystkie okazje (ilościowo i jakościowo)?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×