WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Znamy zawodników zastępowanych w Nice 1. i 2. Lidze Żużlowej

W piątkowym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała listę zawodników drużyn Nice 1. oraz 2. Ligi Żużlowej, którzy mogą być zastępowani w swoich zespołach.
Michał Mielnik
Michał Mielnik
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW: Lars Skupień, Kacper Woryna

KOMUNIKAT NR 12/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Podajemy zawodników, którzy w pierwszych 6 meczach DM I Ligi mogą być zastępowani:

Unia Tarnów:
1. Peter Ljung 2,234
2. Daniel Kaczmarek 1,852
3. Artur Czaja 1,611

Orzeł Łódź
1. Rafał Okoniewski 2,085
2. Rohan Tungate 2,019
3. Hans Andersen 2,000

ROW Rybnik:
1. Kacper Woryna 2,355
2. Troy Batchelor 2,154
3. Nick Morris 1,913

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1. Mikkel Bech 2,098
2. Jacob Thorssell 1,421
3. Adrian Cyfer 1,224 

Car Gwarant Start Gniezno:
1. Jurica Pavlic 2,099
2. Adrian Gała 2,090
3. Oskar Fajfer 1,790

Arged Malesa TŻ Ostrovia
1. Nicolai Klindt 2,083
2. Aleksandr Łoktajew 1,860
3. Tomasz Gapiński 1,758

Lokomotiv Daugavpils:
1. Timo Lahti 2,088
2. Andrzej Lebiediew 2,056
3. Wadim Tarasienko 1,743 

Zobacz także: Znamy sędziów pierwszej kolejki PGE Ekstraligi 

2. Podajemy zawodników, którzy w pierwszych 6 meczach DM II Ligi mogą być zastępowani:

Arge Speedway Wanda Kraków
1. Dominik Kossakowski 1,400
2. Wojciech Lisiecki 0,906 

Wilki Krosno
1. Andriej Karpow 2,070
2. Lars Skupień 1,811
3. Nicklas Porsing 1,780

OK Kolejarz Opole
1. Kevin Woelbert 2,271
2. Bjarne Pedersen 2,169
3. Ilja Czałow 1,982

Stainer Unia Kolejarz Rawicz
1. brak zawodnika – pkt G.7 – Postanowienia na rok 2019 2,645
2. brak zawodnika – pkt G.7 – Postanowienia na rok 2019 2,267
3. Jaimon Lidsey 2,000

Power Duck Iveston PSŻ Poznań:
1. David Bellego 2,049
2. Marcin Nowak 1,993
3. Eduard Krcmar 1,956

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
1. Rene Bach 1,922
2. Josh Grajczonek 1,771
3. Dimitri Berge 1,757

Zobacz także: Unia lepsza do GKM-u w sparingu

3. Wydano licencje toru na 2019 rok:
Tory żużlowe: Łódź, Tarnów, Gniezno, Ostrów Wlkp., Rybnik, Gdańsk, Opole, Kraków, Rawicz, Krosno, Bydgoszcz, Poznań, Częstochowa, Wrocław, Toruń, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Grudziądz, Leszno


5. Przynależności klubowe

WTS SA Wrocław 
Wiktoria Grabowska 2001

Wilki Krosno SA
Kenneth Hansen 1987 DMU

6. Zawodnicy – goście - potwierdzeni do klubów DM II ligi:

Wilki Krosno SA
Patryk Rolnicki* 1998 - gość z GKM Grudziądz SA
Mateusz Świdnicki* 2001 - gość z Włókniarz Częstochowa SA

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Mateusz Tonder* 1999 - gość z ZKŻ SSA Zielona Góra

*zawodnicy potwierdzeni do dnia 12.04.2019 zgodnie z art. 211 pkt 4 Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×