Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Magazyn "Bez hamulców": Demski, Kempiński i Krzystyniak na gorącym krześle u Ostafińskiego!

W czwartkowym Magazynie "Bez Hamulców" Leszek Demski opowie nam o pracy żużlowych sędziów. Menedżer MRGARDEN GKM-u, Robert Kempiński, zmierzy się z pytaniami o historyczną szansę jego drużyny na awans do play-offów. Będzie też Jan Krzystyniak.
Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Dariusz Ostafiński WP SportoweFakty / WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Dariusz Ostafiński

Niezwykle ciekawie zapowiada się czwartkowy Magazyn "Bez Hamulców" prowadzony przez Dariusza Ostafińskiego. Pierwszym gościem będzie szef wszystkich sędziów Leszek Demski. Tematów do poruszenia co niemiara. W ostatnim czasie coraz głośniej dyskutujemy o pracy żużlowych arbitrów i podejmowanych przez nich decyzjach. To najlepszy moment, aby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące kibiców pytania.

Żużel. Prezes Get Well: Rodzina Termińskich zostanie nawet w razie spadku. Jeszcze nas jednak nie skreślajcie (wywiad). CZYTAJ WIĘCEJ!

W naszym studio gościć będziemy również Roberta Kempińskiego. Menedżer MRGARDEN GKM-u Grudziądz opowie o szansach swojej drużyny na historyczny awans do rundy play-off. Wydaje się, że w tym roku jego zespół pierwszą czwórkę ma na wyciągnięcie ręki. Czy wreszcie się uda?

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob przerażony tym, co dzieje się w żużlu. Karty rozdają mechanicy

Z Dariuszem Ostafińskim porozmawia także dobrze znany w środowisku felietonista i były żużlowiec Jan Krzystyniak. Panowie będą rozmawiać o zapaści Get Well Toruń i kłopotach Stelmet Falubazu Zielona Góra. W loży dziennikarskiej tym razem zasiądą Jarosław Galewski z WP SportoweFakty oraz Maciej Markowski z Eleven Sports.

Emisja Magazynu "Bez Hamulców" z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport i WP SportoweFakty w dziale żużel w czwartek od godz. 13:00.

CZYTAJ TAKŻE: Żużel. Nietypowe hobby trenera reprezentacji. Z żoną hoduje psy, które pilnowały więźniów w stalinowskich łagrach

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×