Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Zostań kibicowskim Ambasadorem PGE Ekstraligi

Rozpoczął się uzupełniający nabór na kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi. PGE Ekstraliga czeka na zgłoszenia nowych kandydatów przed sezonem 2021.
WO
kibicowscy ambasadorzy PGE Ekstraligi Materiały prasowe / Marcin Karczewski / Na zdjęciu: kibicowscy ambasadorzy PGE Ekstraligi

Osoby aktywne w social mediach, chcące zobaczyć żużel z nieco innej strony, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 23 listopada. Kolejna odsłona akcji adresowana jest do fanów ze wszystkich ośrodków żużlowych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem ekstraligowych. Wybrani zostaną przede wszystkim najaktywniejsi fani promujący rozgrywki na portalach społecznościowych, osoby pełne pomysłów i gotowe na nowe wyzwania. Swoje zgłoszenia należy wysłać droga mailową na adres bestofthebest@speedwayekstraliga.pl do 23 listopada. PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Czym zajmują się Ambasadorzy? - Przede wszystkim dla wielu młodych osób to jest szansa, aby poznać środowisko żużlowe z innej strony, nie tylko z trybun. Co prawda sezon 2020 był szczególny ze względu na ograniczenia, ale w poprzednich latach wiele osób z tego środowiska rozpoczęło swoją przygodę z żużlem - mówi Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi.

- Ten sport potrzebuje młodych ludzi, którzy rozpoczną od pierwszych wywiadów, tekstów czy zdjęć, a część z nich zostaje przy żużlu. Kilku naszych Ambasadorów trafiło do poważnych mediów lub zostało w klubach, gdzie mocno angażują się w pomoc przy organizacji zawodów czy też pełnią inne funkcje. Szukamy osób pełnoletnich, które są aktywne w social mediach, mają coś do zaprezentowania, marzą o czymś więcej, ale nie mają możliwości, żeby postawić ten pierwszy krok - dodaje.

PGE Ekstraliga przypomina, że w zgłoszeniu należy koniecznie podać podstawowe informacje na swój temat: wiek, miasto, w którym będzie się działać oraz linki do swoich profili na portalach społecznościowych.

Zobacz też:
Żużel. Prezes Unii Tarnów żegna Cierniaka, mówi o transferze Iversena i zdradza, dlaczego nie przyszedł Jamróg [WYWIAD]
Żużel. Krzysztof Kasprzak mówi o covidowym sezonie, transferze do GKM-u i Grand Prix [WYWIAD]

ZOBACZ WIDEO Żużel. PGE Ekstraliga 2020: "giętki Duzers" - żużlowa nauka jazdy

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×