Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Od piątku karnety na mecze w Grudziądzu. Klub obniżył ceny abonamentów

W piątek ruszy sprzedaż całosezonowych wejściówek na domowe mecze MrGarden GKM-u Grudziądz w sezonie 2021. Klub postanowił obniżyć ceny karnetów.
Dawid Borek
Dawid Borek
Przemysław Pawlicki [b] i Nicki Pedersen [ż] WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Przemysław Pawlicki [b] i Nicki Pedersen [ż]

Sprzedaż karnetów w Grudziądzu wystartuje w piątek, punktualnie o 12:00. Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 stycznia.

"Klub zdecydował się na nowe, obniżone ceny całorocznych wejściówek względem poprzedniego sezonu" - opisuje MrGarden GKM Grudziądz, zachęcając fanów do zakupów abonamentów.

Karnety, podobnie jak w innych ośrodkach, będą obowiązywać na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Posiadacze całorocznych wejściówek na sezon 2020, będą mogli zachować swoje miejsce na stadionie przy Hallera.

"Klub zastrzega iż w związku z pandemią COVID-19 i możliwością wiążących się z nią obostrzeń, zakupione miejsca obowiązują jedynie w przypadku możliwości wpuszczenia na stadion kompletu kibiców. W przypadku limitów miejsc np. 25 proc. czy 50 proc. zajętości stadionu, obowiązywały będą jedynie miejsca na strefach podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2020" - informują grudziądzanie.

Ceny karnetów:

Karnety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się w trybie dziennym, studentom w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do 7. roku życia wejdą na stadion za darmo.

Zobacz też:
Żużel. Złe wieści dla Eltrox Włókniarza. Wiemy ile klub dostanie z miasta
Żużel. Rafał Dobrucki: Nikt nie ma u mnie nabazgrane w papierach. Wokół kadry było za dużo złych emocji [WYWIAD]

ZOBACZ WIDEO Żużel. PGE Ekstraliga 2020: jak przygotować sprzęgło

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×