W piątek prezentacja kevlarów reprezentacji Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Motowizja / Na zdjęciu: Stanisław Burza
Materiały prasowe / Motowizja / Na zdjęciu: Stanisław Burza
zdjęcie autora artykułu

Już w najbliższy piątek w sklepie Leroy Merlin Krasne w Rzeszowie pierwszy raz publicznie zaprezentowane zostaną nowe kevlary reprezentacji Polski w żużlu na długim torze. Początek o godzinie 17:00.

W otwartym spotkaniu z kibicami i przedstawicielami mediów wezmą udział Stanisław Burza, Adam Skórnicki i Marcin Sekula.

W trakcie spotkania zawodnicy opowiedzą o różnicach między motocyklami do klasycznego speedwaya oraz jego odmiany na długim torze. Przede wszystkim jednak po raz pierwszy publicznie zaprezentowane zostaną nowe kevlary reprezentacji Polski na długim torze.

Mimo że Międzynarodowa Federacja Motocyklowa odwołała finał Long Track of Nations w holenderskim Roden, w dalszym ciągu czynione są starania, aby znaleźć alternatywną lokalizację dla tych zawodów. W sobotę w niemieckim Diedenbergen z Armando Castagną przy okazji rundy mistrzostw świata we flat tracku rozmawiali na ten temat Piotr Szymański, Adam Krużyński i Wojciech Jankowski.

ZOBACZ WIDEO Apator potwierdza zainteresowanie Drabikiem! Co z Miedzińskim?

W piątek od godziny 12:00 w Leroy Merlin Krasne-Rzeszów (Krasne 20A, 36-007 Krasne) odbywać się będą pokazy automatyki Nice - jednego ze sponsorów reprezentacji Polski. Na pokazowym samochodzie będzie można zapoznać się z pełną ofertą automatyki oraz porozmawiać z ekspertami z zakresu inteligentnego domu, sterowania radiowego oraz bram garażowych.

Natomiast o godzinie 17:00 rozpocznie się prezentacja kevlarów i spotkanie z zawodnikami. W trakcie spotkania z zawodnikami do wygrania będą 2 bilety VIP na sobotnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata, która odbędzie się na torze w Rzeszowie.

Zobacz też: Żużel. Kibice wręcz błagają Dudka, żeby został! Wielka akcja w Zielonej Górze Żużel. GKM Grudziądz z pierwszym zawodnikiem na sezon 2022!

Źródło artykułu: