KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. IV Memoriał Krystiana Rempały przełożony. Znana jest już nowa data

Na niedzielę 19 września w Tarnowie zaplanowano rozegranie IV Memoriału Krystiana Rempały. Pogoda jednak pokrzyżowała szyki organizatorom i wiemy już, że nie odbędzie się on w tym terminie.

Stanisław Wrona
Stanisław Wrona
śp Krystian Rempała WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: śp. Krystian Rempała
Od czwartkowego wieczoru w Małopolsce przeważają obfite opady deszczu, które miejscami mają się utrzymywać aż do niedzieli. W związku z tym organizatorzy postanowili zadziałać z wyprzedzeniem i odwołać niedzielne zawody już w piątek, o czym tarnowski klub poinformował na swojej oficjalnej stronie.

Tym samym IV Memoriał Krystiana Rempały przeniesiono na piątek, 24 września. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:00. Zostaną one rozegrane jako turniej indywidualny, połączony z piknikiem rodzinnym - "Zakończenie lata z Unią Tarnów ŻSSA" i licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Zdarzenie w Jaskółczym Gnieździe ma rozpocząć się o godzinie 16:00.

Bilety na IV Memoriał Krystiana Rempały mają kosztować 10 złotych, obowiązywać będą karnety. Program zawodów będzie do nabycia w cenie 5 złotych. Wstęp dla kobiet i dzieci do lat 15 będzie natomiast darmowy.

Przypomnijmy, że do tej pory odbyły się trzy turnieje upamiętniające tragicznie zmarłego w roku 2016 Krystiana Rempałę - w latach 2017-2019. W ubiegłym roku najpierw na przeszkodzie w zorganizowaniu zawodów stanęły złe warunki atmosferyczne, a następnie wprowadzone obostrzenia związane z pandemią Covid-19.

W pierwszej edycji Memoriału Krystiana Rempały, która miała miejsce 15 października 2017 w turnieju indywidualnym zwyciężył Jakub Jamróg. Rok później - 14 października 2018 w zawodach rozegranych w formacie parowym, triumfował duet Bartosz Smektała - Sebastian Niedźwiedź, a w wyścigu najlepszych zawodników zwyciężył Dominik Kubera. W trzeciej odsłonie 28 września 2019 ponownie były to zawody parowe. Najlepsi byli wówczas Sebastian Niedźwiedź i Michał Gruchalski, a osobny bieg memoriałowy wygrał Janusz Kołodziej.

Czytaj także:
Kolejny klub wszedł mocno do gry o Bartłomieja Kowalskiego. Junior ma duży dylemat
Poznaliśmy obsadę IM 2. Ligi. Turniej bez drugoligowej czołówki

ZOBACZ WIDEO Żużel. Subiektywny ranking PGE Ekstraligi. TOPlista 16. kolejki
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×