KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Jedni z faworytów PGE Ekstraligi ruszają ze sprzedażą karnetów. Są ulgi dla stałych kibiców

W ostatnich dniach kolejne polskie kluby informują o rozpoczęciu sprzedaży karnetów na przyszłoroczne rozgrywki. Podobnie jest w Toruniu, gdzie miejscowi działacze przedstawili właśnie ceny całorocznych wejściówek na oficjalnej stronie.

Stanisław Wrona
Stanisław Wrona
Motoarena im Mariana Rosego w Toruniu WP SportoweFakty / Konrad Marzec / Na zdjęciu: Motoarena im. Mariana Rosego w Toruniu
Tak, jak w poprzednim sezonie, karnety mają obowiązywać na rundę zasadniczą rozgrywek, a ich sprzedaż rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 1 grudnia w samo południe. Dystrybucja będzie prowadzona na stronie www.kstorun.kupbilety.pl.

Kibice, którzy zakupili całoroczne wejściówki na mecze Apatora Toruń w PGE Ekstralidze na sezon 2021 będą mogli liczyć na zniżkę, która może wynieść nawet 200 zł (w przypadku trybuny głównej). Wszystko głównie przez to, że pierwsze pojedynki poprzednich rozgrywek odbywały się bez udziału publiczności. Dodatkowo dołączany będzie upominek.

- Tak jak obiecaliśmy, do karnetów lojalnościowych dodawany będzie okolicznościowy szalik. Karnety objęte są także dodatkowym upustem, ze względu na fakt, że dwa pierwsze spotkania sezonu 2021 odbyły się bez udziału publiczności. Jestem przekonana, że skład, który udało nam się zbudować, przekona do siebie naszych kibiców. Mam nadzieję, że Motoarena ponownie będzie zapełniona - przekazała prezes toruńskiego klubu, Ilona Termińska.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Eksperci wskazali mankamenty w drużynie Fogo Unii Leszno

Ceny karnetów na rundę zasadniczą, przedstawione przez Klub Sportowy Toruń:

Strefa Niebieska:
- Karnet Normalny - 310 zł;
- Karnet Ulgowy - 240 zł (młodzież urodzona w 2004 roku i później oraz dla studenci urodzeni w 1998 roku i później);
- Karnet dziecięcy - 50 zł., obowiązuje dla dzieci do lat 7
- Karnet Normalny Lojalnościowy - 230 zł, dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2021;
- Karnet Ulgowy Lojalnościowy - 190 zł, dla posiadaczy karnetów ulgowych w sezonie 2021.

Strefa Czerwona - Trybuna Główna:
- Karnet Normalny - 900 zł;
- Karnet Normalny Lojalnościowy - 700 zł;

- Karta Parkingowa - 150 zł.

Ci, którzy nabyli karnet w poprzednim sezonie, mają prawo do zakupienia nowej wejściówki na to samo miejsce, pod warunkiem, że odgórne regulacje nie będą stanowiły inaczej (np. ograniczona liczba publiczności). Zasada to obowiązuje do 15 stycznia 2022. Takie karnety na Strefę Niebieską nazywane są Lojalnościowymi. Warunkiem ich nabycia jest zakup w siedzibie klubu na Motoarenie oraz posiadanie ze sobą tego z sezonu 2021. Sprzedaż będzie odbywać się w poniedziałki w godzinach 8-16 oraz w czwartki w godzinach 12-18.

Osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 2021, a są zainteresowane jego zakupem, toruński ośrodek zachęca do kupna za pośrednictwem strony www.kstorun.kupbilety.pl. Ich odbiór odbywać się będzie w poniedziałki w godzinach 8-16 oraz w czwartki w godzinach 12-18.

Klub Sportowy Toruń informuje, że w przypadku obostrzeń spowodowanych pandemią COVID-19 miejsca przypisane do karnetu mogą być nieaktualne, a ich posiadacze będą mieli pierwszeństwo wejścia na stadion w przypadku ograniczonej liczby publiczności na Motoarenie.

Czytaj także:
Piwo, luz i ogromne serce do walki. Anglik, który w Polsce stał się legendą
Został bez pieniędzy, a klub poprosił go żeby jeździł za darmo. "Pomyślałem, że to żart"

Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Czy sądzisz, że Apator Toruń zajmie miejsce na podium w PGE Ekstralidze w sezonie 2022?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×