KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Kolejny klub rusza ze sprzedażą karnetów. Ceny poszły w górę

Texom Stal Rzeszów to kolejny klub, który rozpoczął sprzedaż karnetów na nowy sezon żużlowy. Zła informacja dla jego kibiców jest taka, że ceny abonamentów poszły w górę. Różnica nie jest jednak duża.

Dawid Borek
Dawid Borek
Hubert Łęgowik na prowadzeniu WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Hubert Łęgowik na prowadzeniu
Cena karnetu normalnego wzrosła o 20 zł, a ulgowego o 10 zł. Różnica nie jest więc znaczna, więc kibice nie powinni odczuć jej w swoich portfelach. Niezmienne pozostaje to, że standardowe abonamenty będą obowiązywać na wszystkie mecze rundy zasadniczej 2. Ligi Żużlowej oraz zawody w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

"Karnety nie podlegają zwrotowi. Zakup karnetu jest równoznaczny z brakiem możliwości zwrotu nawet w przypadku, gdyby mecze z przyczyn niezależnych od RzTŻ nie doszły do skutku" - informuje rzeszowski klub.

Ceny karnetów na domowe spotkania Texom Stali Rzeszów w sezonie 2022:

Karnet normalny - 150 zł
Upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską)

ZOBACZ WIDEO Żużel. Nie zna domowego toru, ale jest przekonany, że odnajdzie się w każdych warunkach

Karnet ulgowy - 90 zł
Upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską): studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, uczniów powyżej 9. roku życia, kobiet, emerytów i rencistów z ważną legitymacją, opiekunów osób niepełnosprawnych

Karnet dziecięcy - 25 zł
Upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską): dzieci do ukończenia 9. roku życia (karnet dziecięcy upoważnia do wejścia na cały stadion, również na Trybunę Główną [pod wieżyczką sędziowską] z opiekunem posiadającym karnet VIP na miejsca numerowane)

Karnet VIP - 450 zł
Upoważnia do wjazdu samochodem na teren stadionu dla jednej osoby oraz miejsce numerowane na Trybunie Głównej pod wieżyczką sędziowską (upoważnia do wjazdu samochodem na wszystkie mecze fazy zasadniczej). W cenie karnetu program zawodów. Posiadacz karnetu VIP otrzymuje dodatkowo rabat na zakup biletu na fazę play-off w wysokości 20 proc. ceny biletu na trybunę główną pod wieżyczką sędziowską.

Karnet VIP Trybuna Główna - 340 zł
Upoważnia do zajęcia miejsca numerowanego na Trybunie Głównej pod wieżyczką sędziowską oraz programu zawodów w trakcie rundy zasadniczej. Dodatkowo posiadacz takowego karnetu otrzymuje rabat w wysokości 10 proc. na zakup biletu na fazę play-off (nie dotyczy biletów ulgowych).

Karnet Super VIP - 800 zł
Upoważnia do wejścia do strefy VIP-room nad parkiem maszyn (ilość miejsc ograniczona). Cena karnetu obejmuje wejście na wszystkie mecze, których organizatorem jest Texom Stal Rzeszów oraz wjazd na stadion samochodem dla 1 osoby - posiadacza karnetu. Pozostałe osoby w samochodzie posiadacza karnetu Super VIP muszą posiadać karnet lub bilet upoważniający do wejścia na stadion. W cenie karnetu Super VIP, posiadacz otrzymuje program zawodów oraz catering w strefie VIP-room podczas meczów.

Zobacz też:
Żużel. Seniorzy Texom Stali powinni się doskonale uzupełniać. Woelbert naturalnym kandydatem na lidera
Żużel. Z PGE Ekstraligi na najniższy ligowy szczebel. "W 2. Lidze poziom też jest wysoki"

Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×