Żużel. Nowe władze PSŻ-u spłacają zobowiązania poprzedników. Kajzer nie ukrywa zadowolenia! [WIDEO]

Marcel Kajzer w ostatni miesiąc roku wchodzi w dobrym nastroju. Były zawodnik m.in. PSŻ-u Poznań poinformował właśnie, że zaległości finansowe wobec jego osoby za okres jazdy w barwach "Skorpionów" zostały spłacone.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Marcel Kajzer WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Marcel Kajzer
Na kanale Marcela Kajzera w serwisie YouTube pojawił się czwarty vlog dotyczący jego żużlowej kariery. W piątkowe popołudnie, gdy rawiczanin przebywał w słonecznej Portugalii, dotarły do niego bardzo dobre informacje.

- Dostałem telefon od nowych władz SpecHouse PSŻ-u Poznań, aby sprawdzić swoje konto. Moja sytuacja została nieco wyprostowana, a zobowiązania zostały opłacone przez nowy zarząd. Jest mi lżej i dziękuję, że wywiązaliście się z obietnicy i dług poprzedników został spłacony - mówi Kajzer w krótkim nagraniu.

Wychowanek Kolejarza Rawicz nie kryje pochwał w kierunku działaczy. Potwierdza to, o czym mówił niedawno Kevin Fajfer, że należy podkreślić fakt, że nowi ludzie w poznańskim PSŻ-cie nie rozpoczęli wszystkiego od zera, a wzięli na swoje barki spłatę tego, co było do zapłacenia zawodnikom za poprzednie lata.

- Muszę was pochwalić. Nie wy ten dług zrobiliście, a wy go spłaciliście. Dziękuję! Wszystko zostało załatwione - dodaje Kajzer.

W swoim materiale wideo przyznaje otwarcie, że nie może doczekać się nowego sezonu, w którym to ponownie zmierzą się dwa bliskie jego sercu kluby, które w listopadowym okienku transferowym wykonały solidne ruchy i uznawane są za faworytów 2. Ligi Żużlowej.

Czytaj także:
Unia Tarnów rozliczyła się ze swoim wychowankiem!
Lider Wilków mógł trafić do PGE Ekstraligi

ZOBACZ WIDEO Żużel. Znany młodzieżowiec o zagranicznych juniorach: "To polska liga, więc niech startują Polacy".


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×