Żużel. Rekordy toru w 2. Lidze Żużlowej. Rakietowy Wojdyło w Rzeszowie. Wynik Łaguty zapuszcza korzenie

Cykl o rekordach torów w polskich ligach żużlowych kończymy najniższym szczeblem. Nie brakuje tutaj nazwisk, które były widoczne przy okazji PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi. W 2. Lidze Żużlowej najstarszy datą jest wynik Artioma Łaguty z Daugavpils.

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski

Rzeszów - Patryk Wojdyło (Polska)

Czas: 64,20 s.
Data: 18 września 2020
Mecz: RzTŻ - Wilki (27:63)

Wychowanek rzeszowskiej Stali ścigający się w krośnieńskich Wilkach dokonał przy Hetmańskiej fenomenalnej rzeczy. Nie tylko zainkasował czysty komplet punktów podczas tego spotkania, które zresztą goście z miasta szkła wygrały w sposób dobitny, ale wyścig, w którym bił rekord, był o blisko sekundę(!) szybszy od kolejnego tamtego dnia, tj. 82 setne sekundy. Patryk Wojdyło przemierzył swój bieg w iście ekspresowym tempie i w ciągu tygodnia zapisał na swoim koncie drugi rekord. Ten pierwszy, jak podawaliśmy w sobotę, ustanowił w Krośnie.

CZYTAJ WIĘCEJ: "To praktycznie przesądzone". Kiepskie wieści nt. startu polskiej ligi

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Polub Żużel na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
  • Bombardier. Zgłoś komentarz
    Krakowska czy jak kto woli najlepiej pasuje do Ciebie pasztetowa . Jak zwykle kaszanke odwalasz buhahaa!!! Zaszczep się bo nie jesteś sobą:))))
    • krakowska49 Zgłoś komentarz
      Wojdyło do historii Stali Rzeszów z rekordem toru to jakaś kpina!.Jako wychowanek tak zasłużonego klubu zrobił zero przykre ale prawdziwe.