Bieg 15 czas 71.76 sek.
52
4 : 2
37

Ljung z problemami na drugim wirażu drugiego okrążenia. Później chciał go wyprzedzić Miesiąc, ale Szwed dojechał do bandy i wjechał pierwszy na metę. Miesiąc gestykulował w kierunku sędziego o ostrą jazdę rywala.

55
40
6
7
12
18:49

Unia Tarnów przekazała właśnie w mediach społecznościowych, że u Tero Aarnio jest podejrzenie urazu lewej nogi.

6
1
6
62
25
komentarz

Do Tero Aarnio przybyli m.in. Stanisław Burza i Peter Ljung.

w

Bieg przerwany. Ze startu ciasno Lampart i Aarnio. Rzeszowianin nie opanował motocykla i praktycznie wjechał w Aarnio. Obaj wpadli w dmuchaną bandę. Dwa segmenty uległy uszkodzeniu.

Karetka na torze.

Dawid Lampart o własnych siłach udał się do parku maszyn. Przy Tero Aarnio cały czas znajdują się służby medyczne.

Niestety. Tero Aarnio na noszach opuszcza tor.

Tero Aarnio jest niezdolny do dalszej jazdy!

W powtórce w miejsce Aarnio - William Drejer.

Bieg przerwany. Miesiąc atakował zaciegle prowadzącego Drejera, ale robił to bardzo chaotycznie. Na drugim wirażu trzeciego okrążenia popełnił błąd i upadł.