Zawodnicy gospodarzy bawią się na torze.

46
5 : 0
17

Bridger odjechał cztery kółka na pełnym gazie. Dobrze bawił się natomiast Milik, który pozdrawiał kibiców jazdą na jednym kole.

Zawodnicy przyjezdni nadal nie chcą wyjeżdżać do biegów. Kibice w Rybniku powoli zaczynają opuszczać stadion.

Przerwa na kosmetykę toru.

Każdy medal jest w naszym zasięgu - rozmowa z Januszem Kołodziejem, zawodnikiem Unii Tarnów

Bieg 10
41
5 : 0
17

Kolejne 5:0. Zawodnicy gospodarze bawili się na torze, goście nie wyjechali.

Kibice z Krosna zwinęli swoje transparenty i opuścili stadion.

Mecz będzie kontynuowany. Nie wiadomo jednak czy zawodnicy KSM-u zdecydują się na wyjazd do kolejnych biegów.

Kwestia punktu bonusowego rozstrzygnięta. Dodatkowy punkt pozostanie w Rybiku.

Bieg 9
36
5 : 0
17

Goście nie wyjechali do biegu i zostali wykluczeni za przekroczenie czasu 2 minut.

Sędzia zalecił teraz kosmetykę toru. Prawdopodobnie w przerwie dowiemy się więcej na temat faktu dlaczego goście nie zdecydowali się wyjechać do biegu.

Fotorelacja: Grand Prix Włoch w Terenzano

Bieg 8
31
4 : 2
17

Vissing wykluczony za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Zawodnik KSM-u jechał z przodu, jednak podjechał atakującego go Bridgera, który ledwo opanował motocykl. Nikt nie upadł, sędzia jednak przerwał bieg i wykluczył Vissinga.

1

Defekt Fierleja na końcu stawki, na ostatnim okrążeniu. Milik daleko z przodu, za jego plecami Kret atakował Chromika, ale bezkustecznie.

Przerwa na kosmetykę toru. Spore prace na drugim łuku.

Podprowadzające podczas 15. kolejki

Bieg 6
22
3 : 3
14

Woryna walczył z Malkiem o jeden punkt. Z przodu duże odległości między zawodnikami.

Bieg 5
19
5 : 1
11

Od startu na prowadzeniu para gospodarzy. Szewczykowski atakował Czałowa, jednak bezskutecznie.

Bieg 4
14
1 : 5
10

Upadek Trzensioka na ostatnim łuku, gdy był na drugiej pozycji. Bridger bardzo słabo się zaprezentował, cały czas jechał na końcu stawki.

Walka w tabeli to nie wszystko - rozmowa ze Zbigniewem Sucheckim, żużlowcem Betard Sparty

Bieg 3
13
4 : 2
5

Mitko na dystansie odpierał ataki Buscha.

Bieg 2
9
4 : 2
3

Kret ze startu nie wyszedł najlepiej, jednak na dystansie zdołał wyprzedzić Worynę i dojechać na drugiej pozycji. Wieczorek daleko z tyłu.

Sędzia zdecydował się na kosmetykę toru już po drugim biegu.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 1
5
5 : 1
1

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Duże odległości między zawodnikami.

Godz. 14:10 - W Rybniku jest pochmurno, ale nie pada deszcz. Jest też bardzo duszno.

Składy potwierdzone. Z 15 w ekipie gospodarzy pojedzie Mike Trzensiok. Pod 3 w KSM Krosno w miejsce Jamrożego, który jest kontuzjowany pojedzie natomiast Martin Malek.

Na próbie toru z drużyny KSM-u jeżdżą Fierlej i Busch. ŻKS ROW reprezentują natomiast Czałow i Bridger.

Godz. 15:00 - Zawodnicy wychodzą do prezentacji.

Godz. 15:10 - Prezentacja zakończona. Na trybunach około 4 tysiące widzów. Zawodnicy pojadą według I zestawu.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami lepsi okazali się żużlowcy z Krosna, którzy na własnym torze wygrali 46:43.

Jak niedzielene mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?